Sari la conținut
Forum Roportal
mihaela...

Ce faci cand maine ai examen si n-ai chef de invatat?

Postări Recomandate

Spuneti-mi si mie cum sa fac sa ma mobilizez ca nu ma pot concentra pe ce am de citit si in loc sa invat stau pe forum. Maine cred ca o sa plang. Nu mi s-a mai intamplat pana acum sa nu tocesc serios inainte de examen dar acum ..... Nu stiu ce e cu mine. Aveti vre-un sfat? 8) :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In nici un caz nu stai pe net. Iar dupa cum probabil stii deja, porcul nu se ingrase in Ajun.

Oricum poti incerca sa dai examenul si sa il si iei...daca ai noroc iti poate pica ceva ce sti deja pt nota minima.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In nici un caz nu stai pe net. Iar dupa cum probabil stii deja, porcul nu se ingrase in Ajun.

Oricum poti incerca sa dai examenul si sa il si iei...daca ai noroc iti poate pica ceva ce sti deja pt nota minima.

Ei nu-i chiar asa de tragic ca nu incerc sa-l ingras acum. Am invatat pana acum dar astazi nu am nici un spor la repetat. Stiu ca n-ar trebui sa stau pe net dar tot mai sper sa-mi vina cheful de invatat. Oricum nu se pune problema de nota minima ca mai bine nu-l mai dau.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fa si tu ca mine.

Eu am examene sambata si duminica,ma apuc de invatat vinerea seara,citesc o data cartea si fac fitzuici......la greu,la tine nu merge cu fitzuica,te invat si cum sa le faci si pe unde sa le ascunzi,poti incerca sa faci si servite 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce faci cand maine ai examen si n-ai chef de invatat?

1.in nici un caz nu postezi topicuri stupide pe forum (cum ai facut deja)

2.daca consideri ca stii si nu mai ai nimic de invatat, bv tie

3.daca nu, pici examenul, e in exclusivitate vina ta

Editat de Light_kun

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1.in nici un caz nu postezi topicuri stupide pe forum (cum ai facut deja)

2.daca consideri ca stii si nu mai ai nimic de invatat, bv tie

3.daca nu, pici examenul, e in exclusivitate vina ta

LOL Light_kun, ai dreptate la toate punctele. Am dat deja examenul. Mi s-a parut destul de usor. Sper sa iau 10. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
LOL Light_kun, ai dreptate la toate punctele. Am dat deja examenul. Mi s-a parut destul de usor. Sper sa iau 10.

well, atunci felicitari :D sa ne spui rezulatul cand aflii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×