Sari la conținut
Forum Roportal
Dany29

prietenie transformata in rivalitate!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

vi s-a intamplat sa va "sufle" iubitul(a),cea mai buna prietena(cel mai bun prieten)?daca vi s-ar intampla,a-ti ceda in favoarea ei(lui)fara cearta?sau ati deveni rivale?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vi s-a intamplat sa va "sufle" iubitul(a),cea mai buna prietena(cel mai bun prieten)?daca vi s-ar intampla,a-ti ceda in favoarea ei(lui)fara cearta?sau ati deveni rivale?

pai aia ar fi prietena?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sa zicem ca e prietena ta cea mai buna,si pe la spate incearca sa-ti sufle iubitul...bine,poate reuseste poate nu...daca reuseste,nu o mai consideri prietena ta si el iti demonstreaza cat de importanta era de fapt pt el relatia ta cu el.

astept pareri legate direct sau indirect de subiect...poate si relatarile celor care au trecut prin asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mi s-a intamplat, da de fapt a fost mai mult o copilarie....am fost si eu mica :lol:

era vorba de primu prieten, si dupa ce ne-am despartit el s-a dat la cea mai buna prietena a mea; bineinteles ca m-a durut atunci; mai ales ca si ea a acceptat

el facea toate astea ca sa ma faca pe mine geloasa si eu din atata altruism :jester: am iertat-o pe ea :P

pe el NU (w00t)

heheeee, copilarii :)

daca mi s-ar intampla acum asa ceva...i-as decapita pe ambii ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi s-a intamplat ca o asa zisa prietena sa incerce sa isi bage coada in relatia cu cel pe care il iubeam, dar nu ca sa mi-l ia. Nici macar nu eram impreuna.

Sincer nici acum nu stiu exact ce a incercat sa faca. Ori era geloasa pe faptul ca el imi era mult mai bun si mai drag prieten decat ea, ori ea avea o urma de...lesbianism in ea. Cert e ca a afirmat ca imi vroia binele.

Nu am iertat-o si nu o voi ierta niciodata. Cel care imi vroia si imi vrea binele este EL, iar episodul cu "prietena" ne-a intarit relatia.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu am un principiu tare sanatos :nu ling acolo unde scuip.:jester:

nu prea vad rostul frazei tale, nu are nici cea mai mica legatura cu ce am zis

da nu are nimic, da bine :) nu?

Editat de iulya19

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am patit-o, poate nu chiar asa... dar totusi.

cea cu care stateam de 2,5 ani s-a dus cu altul, iar la ora actula sunt foarte bun amic cu amandoi...

:jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×