Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

gladiatorul acela in care joaca Russell Crowe?daca da!!e super filmul!il am pe DVD,si cand am ocazia ma uit la el!!mi'e personal mi'a placut enorm!!nu stiu de ce!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
gladiatorul acela in care joaca Russell Crowe?daca da!!e super filmul!il am pe DVD,si cand am ocazia ma uit la el!!mi'e personal mi'a placut enorm!!nu stiu de ce!!!

Exact.E unic in felul lui... :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

i'mi place mai ales partea de la inceput,cu..coordonarea bataliei :) si..partea de la sfarsit cu sunt combinate lupta lui si...ca e pe moarte ca sa zic asa,adica cum arata ca se lupa si arata portiunile alea,cand se apropie de poarta,si o deschide si..intelegi ceva din ce zic :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
gladiatorul acela in care joaca Russell Crowe?daca da!!e super filmul!il am pe DVD,si cand am ocazia ma uit la el!!mi'e personal mi'a placut enorm!!nu stiu de ce!!!

ceva realism,o coloana sonora adecvata,destul de bine filmat, destul de bine jucat.Nu stiu de ce ti-a placut tie,dar din motivele de mai sus nu mi-a displacut mie..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

un film corect, o idee despre onoare si despre principii de viata.

Foarte bine jucat (nu numai de Crowe, dar si Phoenix, pe care l-am vazut recent si'n the village) Foarte bine filmat. Pe scurt un film de oscar.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si mie imi place f. mult Gladiator... l'am si cumparat cred ca l'am vazut cel putin de 8 ori...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×