Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

  

17 membri au votat

  1. 1. Cum vi se par cei din zodia rac?

    • Sa nu-i vad!
      4
    • Sunt de treaba.
      10
    • Niste prieteni adevarati!
      3


Postări Recomandate

Uneori cand ma mai intreba lumea ce zodie sunt, dupa ce le ziceam ca-s rac faceau o fata de genul: "aoleu...". Vreau sa stiu si eu, suntem chiar asa rai? :blink: Pana acum nu s-a plans nimeni de mine ca as fi enervant sau...ceva de genul :friends: .Parerea voastra?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt berbec si nu am auzi pe nimeni sa zica "aoleu" ,dar sincer nu am avut niciodata "legaturi" cu racii :P

Editat de BlueS
Scos reclama

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Valeeeu!

Singura persoana de sex feminin care-mi trece acum prin minte din zodia rac e mama...no comment!

Insa imi vin in minte destul de multe persoane de sex masculin din zodia asta. :doh: Cred ca e zodia la care am constatat cea mai mare nepotrivire intre descrierea facuta de astrologi si situatia din teren, ca sa zic asa.

Pe scurt : sa nu-i vad! :doh:

 

P.S. Sa nu-i vad pe ei, adica pe barbatii din zodia rac, dar, mai ales si mult mai important, sa nu-i vad pe astrologi. Niste aberatii ! ;)

Editat de Egeria
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Extrem de sensibili, putand fi cu usurinta raniti, dar si foarte incapatanati. Aaa, si intotdeauna au dreptate, intotdeauna!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Corecti , punctuali , iubitori , familisti convinsi :)

 

Asa i-am cunoscut si eu...intotdeauna poti conta pe ei...Au desigur si ei defectele lor ( sensibili, suparaciosi, cateodata extrem de materialisti ), dar de regula numai de bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

familisti convinsi :)

Asa zicea si la caracteristicile generale ale zodiei. Numai ca aia pe care i-am cunoscut eu erau tot familisti, insa in cautare de aerisiri extraconjugale. Si nu am vazut unul singur asa.

Ce sa zic, asta o fi insemnand "familist convins"? :unsure:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inseamna ca erau in cautare de, cum spui tu, "aerisiri conjugale ", dar n-ar fi renuntat nici in ruptul capului la familia pe care si-au creat-o.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asa zicea si la caracteristicile generale ale zodiei. Numai ca aia pe care i-am cunoscut eu erau tot familisti, insa in cautare de aerisiri extraconjugale. Si nu am vazut unul singur asa.

Ce sa zic, asta o fi insemnand "familist convins"? :unsure:

Ai dreptate. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×