Sari la conținut
Forum Roportal
Sp1cE

Nu stiu ce sa fac/cred

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna, am avut o relatie de 4 luni cu o fata, in ultimu timp ne certam intruna, si intr-o zi ne-am despartit.. ea a zis ca ma mai iubeste si eu o mai iubesc... am intrebat-o daca vrea sa ne mai impacam si a spus ca nu, nu stiu ce sa fac? mai are rost sa sper? eu m-am gandit sa nu o mai bag un timp in seama sa vad daca o sa se calmeze si isi va da seama :(

Editat de Darianna
scos bold

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna, am avut o relatie de 4 luni cu o fata, in ultimu timp ne certam intruna, si intr-o zi ne-am despartit.. ea a zis ca ma mai iubeste si eu o mai iubesc... am intrebat-o daca vrea sa ne mai impacam si a spus ca nu, nu stiu ce sa fac? mai are rost sa sper? eu m-am gandit sa nu o mai bag un timp in seama sa vad daca o sa se calmeze si isi va da seama :(

 

 

De ce ai vrea sa te impaci cu cineva cu care nu te intelegi?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna, am avut o relatie de 4 luni cu o fata, in ultimu timp ne certam intruna, si intr-o zi ne-am despartit.. ea a zis ca ma mai iubeste si eu o mai iubesc... am intrebat-o daca vrea sa ne mai impacam si a spus ca nu, nu stiu ce sa fac? mai are rost sa sper? eu m-am gandit sa nu o mai bag un timp in seama sa vad daca o sa se calmeze si isi va da seama :(

 

4 luni nu e mult! probabil a intervenit monotonia! bea ceva si iesi in oras!!! o sa gasesti multe fete daca le cauti ...si probabil nici nu v.a trebuie sa faci nimic!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×