Sari la conținut
Forum Roportal
_cata

Ai intrebari ? Yahoo iti ofera raspunsuri !

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

De curand am descoperit o rubrica extrem de interesanta in cadrul site-ului Yahoo!, de care nu am stiut pana acum si care mi s-a parut foarte interesanta . Cu siguranta ca multi veti gasi folositoare aceasta sectiune relativ noua , intitulata YAHOO ANSWERS .

 

 

 

Cum functioneaza ? Pui o intrebare (selectezi si domeniul din care face parte intrebarea) si un alt utilizator iti va raspunde - in multe cazuri extrem de repede, eu am primit doua raspunsuri in 10 minute) . Dat fiind faptul ca Yahoo e vizitat de milioane de persoane zilnic, sunt mari sanse ca intrebarea ta sa isi gaseasca in scurt timp sfatul, sau raspunsul potrivit. Regulamentul complet al Yahoo!Answers poate fi gasit pe site . Principalele conditii ? Sa ai un cont de yahoo si , desigur, sa cunosti putina engleza...

 

 

 

Yahoo!Answers poate fi accesat la adresa http://answers.yahoo.com/ . Sper sa va fie de folos!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am vazut si eu dar ce mi s'a parut interesant , odata ce persoana gaseste un raspuns satisfacator se inchide optiunea de a raspunde...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×