Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna,sunt Ana,am 17 ani.... Acum ceva timp mi-am inceput viata sexuala,pot sa spun ca inainte de asta eram grasuta,aratam chiar foarte bine,dar acum pur si simplu am slabit,o faceam foarte rar,o data la 1 luna chiar,acum n-am mai facut-o de 3 luni,pentru ca nu mai sunt cu EL impreuna .... Nu stiu ce sa fac,as vrea sa ma ingras sa fiu la fel k inainte,mananc mult,dar degeaba,niste sfaturi va rog :haha:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

amandoua..e problema

ca acu nu mai are iubit... :haha:

si doi ca a slabit...

lasa fata ca acu esti in crestere inca..stai sa vezi dupa 20 de ani ce se pune pe tine....asta fiind vb de 95% din cazuri..darcum tu innainte erai mai plinuta in mod sigur dupa 20 vei avea de furca..nu-i problema :P

si eu ma chinui sa slabesc... :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
şi problema e de amor sau de kg?

Aman2 :o:

 

amandoua..e problema

ca acu nu mai are iubit... :think:

si doi ca a slabit...

lasa fata ca acu esti in crestere inca..stai sa vezi dupa 20 de ani ce se pune pe tine....asta fiind vb de 95% din cazuri..darcum tu innainte erai mai plinuta in mod sigur dupa 20 vei avea de furca..nu-i problema :doh:

si eu ma chinui sa slabesc... :lol2:

Da,dar pana la 20 ani.... :o:

Vreau acum sa arat bn :o: dar nush qm ca manac cat pot eu si degeaba :P

Editat de Locaboca

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aman2 :P

Da,dar pana la 20 ani.... :lol2:

Vreau acum sa arat bn :doh: dar nush qm ca manac cat pot eu si degeaba :think:

asa si cea de dragoste pan la urma la ce se rezuma? ca te-ai despartit de iubit sau care ii problema? daca te-ai despartit asta este..o sa para altu nu-i bai

 

nu ai tu idee ce repede trece timpul...ai sa vezi tu ca nemultumitului i se ia darul..de nunta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asa si cea de dragoste pan la urma la ce se rezuma? ca te-ai despartit de iubit sau care ii problema? daca te-ai despartit asta este..o sa para altu nu-i bai

 

nu ai tu idee ce repede trece timpul...ai sa vezi tu ca nemultumitului i se ia darul..de nunta

Dupa baiatul asta am suferit si sufar mult,nu-ti dai seama..... Vreau sa-l uit,sa nu mai stiu nimic de el....dar el imi promite ca cica "dupa un timp vom fi din nou impreuna" dar ...nu cred sincer daca acum nu my vrea,my tarziu dc si-ar dori? :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×