Sari la conținut
Forum Roportal
AngelBoy91

Ai putea sa renunti la cineva pentru binele ei/lui?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Deci am o intrebare ati putea vreodata sa renuntati la persoana pe care o iubiti din tot sufletul pentru ai fii iei bine sau lui dupa caz....?

Adica va dau exemplul meu fosta mea prietena sa mutat cu parinti in grecia eu a trebuit sa stau in romania deoarece aveam scoala am incercat sa purtam o relatie timp de ceva perioada dar am vazut ca ia se apucase acolo de facultate cand venea in romania sa ma vada nu putea sa mearga la facultate si din cauza asta avea mult probleme la munca nu putea sa mearga in zilele acelea si era si distanta care o facea sa sufere si am preferat chear daca sufera pe moment sa renunt la ea sa fie fericita si credeam ca nu ii ofer tot ce ar merita si am renuntat la ea a suferit pe moment si dupaia acum cateva zile mia zis ca "tu din tristetea ta ai facut fericirea mea si mi-am dat seama dupa mult timp chear daca te iubesc si acum si te voi iubi toata viata mea ca ai facut asta ca sa-mi fie bine" ce ati face ati putea renunta la persoana iubita pentru fericirea celui iubit?

 

Multumesc !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Corecteaza tot ce ai scris si iti voi raspunde. Nu cred ca esti agramat, cred doar ca iti e lene sa scrii corect. Baga mare !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu unul as putea renunta la fericirea mea pentru fericirea ei,am facut de cateva ori asta...si daca situatia ar fi de genul situatiei tale,categoric as face la fel ca si tine,nu stiu daca tu i-ai explicat,dar eu i-as fi si explicat de ce ma despart de ea :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lasa ma ca o sa cresteti voi mari si va faceti porci ca mine...nu o sa mai renuntati la ceva in favoarea ei.

Cavalerismul a murit.

Fosta prietena, daca citesti, sa-mi dai inapoi tricoul si papucii de casa....furacioaso!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cavalerismul a murit.

 

In unele cazuri

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Nu stiu daca va intelege cu adevarat gestul tau , dar si asta'i o dovada de iubire . Nu stiu cati ani ai, dar te felicit daca ai inteles asta . :blink:

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am renuntat la ea a suferit pe moment si dupaia acum cateva zile mia zis ca "tu din tristetea ta ai facut fericirea mea si mi-am dat seama dupa mult timp chear daca te iubesc si acum si te voi iubi toata viata mea ca ai facut asta ca sa-mi fie bine"

 

acum, eu nu m-as grabi cu concluziile. ia sa vedem, ea in grecia, tu in romania ... si tu zici ca ai renuntat la ea :blink:

 

mai bine zis ti-ai luat gandul de la ea, ca separarea s-a produs deja. era doar o chestiune de timp pana cand dragostea se stingea.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
.........

 

@AngelBoy91 Life goes on :o:

 

http://www.roportal.ro/discutii/ftopic29090.html ;)

 

 

Buna dimineata insomniacilor/celor :crazy: Sunt putin cam high,tocmai am ajuns acasa de la un party!!! Nu ma bagati in seama,sper sa reusesc sa trezesc vecinii...ce frumos suna chitara asta :blink: :P

 

 

 

Editat de GreenChocolate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Lasa ma ca o sa cresteti voi mari si va faceti porci ca mine...nu o sa mai renuntati la ceva in favoarea ei.

Cavalerismul a murit.

Fosta prietena, daca citesti, sa-mi dai inapoi tricoul si papucii de casa....furacioaso!

cu tine, chiar r

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca un om care iubeste, niciodata nu poate renunta la iubirea sa. Pot sa ii desparta mari si tari.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×