Sari la conținut
Forum Roportal
Lia

Parolare fotografii

Postări Recomandate

Ma intereseaza daca am vreo posibilitate de parolare a fotografiilor sau a intregii pagini, astfel incat sa nu o vad decat eu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lia, inclin sa cred ca nu , e doar un spatiu public. :huggles:

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma intereseaza daca am vreo posibilitate de parolare a fotografiilor sau a intregii pagini, astfel incat sa nu o vad decat eu.

 

Da, se poate sa-ti faci album privat. Mergi in meniu la "Contul Meu" -> "Administreaza Poze". Selectezi din lista de albume albumul dorit. Apesi pe butonul editeaza si vei vedea in fereastra care apare optiunea pentru a-l face privat. Bifezi optiunea si salvezi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, se poate sa-ti faci album privat. Mergi in meniu la "Contul Meu" -> "Administreaza Poze". Selectezi din lista de albume albumul dorit. Apesi pe butonul editeaza si vei vedea in fereastra care apare optiunea pentru a-l face privat. Bifezi optiunea si salvezi.

Multumesc foarte mult!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma intereseaza daca am vreo posibilitate de parolare a fotografiilor sau a intregii pagini, astfel incat sa nu o vad decat eu.

Care poate fi rostul acestei galerii private pe care n-o vede nimeni? Cel mai sigur si usor e pe pc-ul propriu. Adica sa ramana pozele acolo unde sunt.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×