Sari la conținut
Forum Roportal
Fernandaa

Nepotriviri sexuale

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Se stie ca exista nepotriviri sexuale. Trebuie sa se ajunga neaparat in pat pentru a observa acest lucru ? Credeti ca lungimea degetelor de la maini sau a nasului pot indica marimea penisului ? Sau credeti ca ar fi indicate niste discutii preliminare in care fiecare sa precizeze ce anume vrea de la partener/a ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Credeti ca lungimea degetelor de la maini sau a nasului pot indica marimea penisului ? Sau credeti ca ar fi indicate niste discutii preliminare in care fiecare sa precizeze ce anume vrea de la partener/a ?

Esti durere. :)

De ce, fata, potrivirea sexuala se reduce numai la cheita potrivita pentru lacatelul bine potrivit ? :)

Nica nu stii despre secs. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Esti durere. :)

De ce, fata, potrivirea sexuala se reduce numai la cheita potrivita pentru lacatelul bine potrivit ? :)

Nica nu stii despre secs. :)

Mai explicit donsoara ca sa invat si eu cate ceva :soc:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dac-as fi fost un domn as fi fost mult mai dispus sa te ajut. :)

In rest, nici eu nu stiu mare lucru. Da' sa nu mai spui la nimeni asta. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Esti durere. :)

De ce, fata, potrivirea sexuala se reduce numai la cheita potrivita pentru lacatelul bine potrivit ? :)

Nica nu stii despre secs. :)

Ai rezon cind ai rezon!

"Organili" e doar instrumenturi, muzica o face al si a de cinta, ca e piculina sau contrabas, ca e muzicuta sau orga, nu are importanta.

Editat de Pa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai rezon cind ai rezon!

"Organili" e doar instrumenturi, muzica o face al si a de cinta, ca e piculina sau contrabas, ca e muzicuta sau orga, nu are importanta.

 

bine zis ..

 

parerea mea e ca atata timp cat exista comunicare pot disparea aceste 'nepotriviri'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da. Nu. Da.

Raspunsurile sunt valabile pentru o masa generala de manelisti inculti... pentru oameni care simt :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Se stie ca exista nepotriviri sexuale. Trebuie sa se ajunga neaparat in pat pentru a observa acest lucru ? Credeti ca lungimea degetelor de la maini sau a nasului pot indica marimea penisului ? Sau credeti ca ar fi indicate niste discutii preliminare in care fiecare sa precizeze ce anume vrea de la partener/a ?

1. NU.

2. Indiciu relativ: dimensiunea maximă este egală cu distanţa măsurată la deschiderea palmei

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×