Sari la conținut
Forum Roportal
Suz-ana

Frica de sine

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Care e cea mai mare teama a ta? Ai incercat sa scapi de ea?

 

Incep eu: imi e frica de fantome si papusi. Inca mai lucrez la problema asta. Imi tot spune: "nu exista fantome. Chucky era doar un film prost" :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce fel de papusi? barbie girl? :kiss:

N'auzi ?! ... Chucky . :P

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

spune-mi de cine te feresti ca sa-ti spun cine esti :(

 

frica de ceva nedefinit cred. cand definesti ti-e mai putin frica

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie cel mai teama imi e sa nu fac greseli.Mereu ma tem ca ceea ce fac e gresit si de multe ori nu aflu,dar judec dupa consecinte.Ideea e ca mai am inca multe de invatat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma tem de faptul ca traiesc. Ma tem de entuziasmul afisat al oamenilor ce vor sa faca ceva in viata. Ma tem de faptul ca am cunoscut, iar cunoasterea asta infima ce o am m-a dus catre ceea ce se poate numi o "epava". Ma tem de ego-urile mele, de toate. Ma tem de viitor. Ma tem de imperfectiunile mele. Ma tem de relatiile de lunga durata. Ma tem ca ea nu ma iubeste la fel cum o iubesc si eu. Ma tem ca ambitiile mele au disparut. Ma tem pentru cei ce tin la mine, pentru ca eu mai am putin de stat aici, "popasul" meu aici se va sfarsi curand, iar ei vor suferi. Acestia sunt "demonii" mei. Nu am ce face, pot doar sa ii infrang zi de zi. Dar undeva, in ceea ce se poate numi suflet, aceste frici ma vor insoti pretutindeni.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 36 minute, The Unknown a spus:

Doar de Pandemia asta mi-e cumva sa nu ramanem inchisi pe veci si controlati precum sclavii, in lanturi!!!

Cred ca n-o sa se ajunga la asa ceva! Daca au asemenea intenii, atunci li se va lua din timp, timpul necesar acelei intentii!:laugh:

Asadar, fara frica!

Editat de Lucia N

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×