Sari la conținut
Forum Roportal
Ataner_91

Ruperea himenului

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am 19 ani, si abia am inceput viata sexuala, dar mi s-au intamplat niste lucruri care nu stiu ce inseamna, sau ce e posibil sa se fi intamplat. Primadata cand a inceput prietenul meu, a fost doar cu degetele, in momentul acela, nu am simtit nici o durere si nici nu am sangerat, dar la cateva ore, am inceput sa sangerez, eu credeam ca mi-a venit ciclu, pentru ca mi-a durat o zi-doua, dar era sangerare foarte putina, e posibil sa mi se fi rupt atunci himenul?Si din cauza acea sa vina acea sangerare?

Sau a incercat odata cu penisul, cand eram pe ciclu, atunci am simtit durere, dar fiind pe ciclu nu stiu daca am sangerat din cauza rupturei himenului, dar doua-trei zile de la acel act, ma ustura mult vagina, si se simtea umflata, nici sa o atinga nu putea, pentru ca durerea si usturimea era foarte mare, din ce cauza?

Daca cineva ma poate ajuta, si sa-mi spuna, daca e posibil sa fi avut loc ruperea himenului in aceste cazuri,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai mai intai fu degetul pe uscat sau penisul pe ciclu?

 

daca e prima varianta si au fost doar cateva pete timp de 1-2 zile e posibil sa fie himneul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
[

Doamne mare , cati ani ai ? cu mama ta vorbesti de regula problemele astea personale , intime ? :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai mai intai fu degetul pe uscat sau penisul pe ciclu?

 

daca e prima varianta si au fost doar cateva pete timp de 1-2 zile e posibil sa fie himneul

 

Primadata a fost fara ciclu, normal.

Cand a fost cu penisul a fost pe ciclu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred ca, cu degetelul a fost doar o mica rupere , asa se pare .. la contactul sexual propriu-zis s-a produs dezvirginarea propriu-zisa dupa senzatiile ce le descrii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si la inceput a fost cuvantul , apoi degetul, iar mai apoi a aparut si penisu' . :pardon:

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×