Sari la conținut
Forum Roportal
Chronos

Alte vieti

Postări Recomandate

nightwish: eu cred ca stiu cine sunt.. te referi la ceva anume? ca nu inteleg aluzia

 

regresia hipnotica am auzit ca e periculoasa .. poate cineva care poate vedea asta.

Editat de Chronos

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nightwish: eu cred ca stiu cine sunt.. te referi la ceva anume? ca nu inteleg aluzia

 

regresia hipnotica am auzit ca e periculoasa .. poate cineva care poate vedea asta.

Nu e nici o aluzie in cuvintele mele. Stii cine esti? Ce misiune ai in viata asta? Ce trebuie sa inveti?

 

Pai depinde in ce conditii o faci si mai ales cu cine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
regresia hipnotica am auzit ca e periculoasa .. poate cineva care poate vedea asta.

Daca regresia hipnotica e periculoasa, ce te face sa crezi ca aflarea vietilor tale anterioare ( in caz ca acestea exista) nu ar fi?

Oare daca ne-ar fi trebuit sa stim despre ce am fi facut in alte vieti, nu am fi stiut?

O sa fac o analogie mai ciudatica... crezi ca fara motiv nu stim data precisa a mortii noastre? :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu e nici o aluzie in cuvintele mele. Stii cine esti? Ce misiune ai in viata asta? Ce trebuie sa inveti?

 

Pai depinde in ce conditii o faci si mai ales cu cine.

stiu cine sunt si ce am venit sa fac si o fac

 

Ce nu mie clar mie este de ce mi-ar raspunde cineva la o intrebare cu o alta intrebare ca shiva .. daca o faci, da si explicatia relevantei vis-a-vis de ce am intrebat eu ca sa inteleg mai bine

 

 

de ce conditii vb si cu cine ar trebui ? detalii tehnice pls

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Oare daca ne-ar fi trebuit sa stim despre ce am fi facut in alte vieti, nu am fi stiut?

O sa fac o analogie mai ciudatica... crezi ca fara motiv nu stim data precisa a mortii noastre? :flowers:

Pai.. stim.. dar.. sa zicem ca suferim de un fel de amnezie. Daca vrei, se poate trata.

Un astrolog bun ti-o poate spune. :( (adica valabila acum, in acest moment)

Dar nu e ceva batut in cuie, poti sa schimbi oricand cursul vietii tale.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
stiu cine sunt si ce am venit sa fac si o fac

 

Ce nu mie clar mie este de ce mi-ar raspunde cineva la o intrebare cu o alta intrebare ca shiva ..

Draga , tu nu poti intelege afirmatia din interogatia aia?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca regresia hipnotica e periculoasa, ce te face sa crezi ca aflarea vietilor tale anterioare ( in caz ca acestea exista) nu ar fi?

Oare daca ne-ar fi trebuit sa stim despre ce am fi facut in alte vieti, nu am fi stiut?

O sa fac o analogie mai ciudatica... crezi ca fara motiv nu stim data precisa a mortii noastre? :flowers:

 

 

deci tu spui ca nu ar trebui sa aflam cine am fost bazat pe argumentul ca nu stim cand murim ?

 

tu ma intrebi pe mine intrebari ? sau raspunzi la a mea? sa inteleg si eu :cry:

 

daca poti explica ceva, fa-o .. eu apreciez orice parere :(

 

Draga , tu nu poti intelege afirmatia din interogatia aia?

poate ar trebui sa te exprimi mai clar ... sau sa detaliezi ce ai de zis

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×