Sari la conținut
Forum Roportal
soogee

Cifre care se repeta - ce inseamna?

Postări Recomandate

Si la mine am observat aceasta ciudatenie cu cifrele de la ceas. F des. Probabilitatea este f mica, practic 1/60, tinind cont ca la fiecare ora e o astfel de cifra. Si la mine apare si de vreo 5,6 ori pe zi.

Dar ma scol si la ora fixa, la minut. dar nu imi propun aiurea, sa pot dormi linistit. Si ciudat am observat ca daca nu imi propun o ora fixa nu pot adormi. Deja nu stiu pe cine sa ma enervez....

 

Si nu numai atit, Au fost mai multi ani, la rind, cind ma culcam inchizind tv la cite un film, pe o anumita scena la un film. Dimineata ma sculam si dadeam drumul la tv, exact la aceeasi scena unde ma oprisem, la filmul in reluare. Pe acelasi post.

Editat de NASTYPRIMUL

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De cate ori mi se intampla asta (destul de des, de altfel) ma gandesc ca ma iubeste cineva "acolo sus". Asta am hotarat eu ca este explicatia pentru acest fenomen asa ca explicatia mea nu poate functiona in cazul altcuiva. :huggles: Mai cred ca este ceva legat de echilibrul interior, dar nu as putea explica despre ce este vorba.

Editat de RBaghe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

se numesc sisteme binare si numai cateva limbi le poseda , prin descifrare, au la baza kabala si sunt profetii si mai multe invatamaninte la baza citeste si tu sisteme binare kabala limbaj ebraic cu google, ca sa ai un panou mai amplu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
unde ? da un exemplu .

La numerele de case, apartamente, masini.

E o obsesie cu ele.

Si pagini la carti.....

8) :lol2: :roll: :lol: :lol: :nea:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu nu am stiut ce sa raspund.

M-am uitat pe net si pe un blog ocult se dadea explicatia: "persoane rapite de zane". Altceva nu am gasit.

Vreau sa fiu rapit de o zana blonda, 1.75m, ochi albastri, par lung, de preferat nordica sau rusoaica. Se poate? 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oamenii aia se amagesc singuri. Normal ca nu vad doar 11, 22, etc. Vad tot felul de cifre. Dar pentru ca sunt paranormali, iau doar ce le convine si pe urma inventeaza povesti cu zane.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vreau sa fiu rapit de o zana blonda, 1.75m, ochi albastri, par lung, de preferat nordica sau rusoaica. Se poate? :lol2:

O valkyrie, probabil?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×