Sari la conținut
Forum Roportal
Barfamare

Oameni fara suflet si fara putina minte

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu stiu cu sa va spun pentru ca daca ar fi dupa mine acesti oameni nu ar exista. Oameni care incalca orice regula a vieti, batandu-si joc de cei din jur. Crezand ca iti sunt prieteni ei sunt cei mai mari dusmani. Am auzit o intamplare , din cate am inteles foarte nefericita despre o fata care nu avea mai mult de vreo 14-15 ani cand s-a intamplat sa fie mintita si fortata sa intretina relatii sexuale cu un baiat(daca putem sa ii mai spunem asa) care mai mult decat dorinta de a face sex era dorinta de badjocori acea fata. Inchizand-o intr-o incapere presupusul ei amic fara sa judece macar un pic,a profitat de naivitatea si lipsa de maturitate a acelei fete intretinand relatii sexuale cu ea. Fiind timida si speriata nu a spus nimanui acest lucru pana acum. Tin sa mentionez ca acest lucru s-a petrecut in urma cu 2 ani. As avea si eu o intrebare : Cum putem cataloga sau numi astfel de oameni ? Si eu sunt baiat dar nu as putea sa profit de pe urma unei fete !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca a fost fortata, atunci este vorba de un viol.

Daca a fost pacalita, este in situatia in care se gasesc extrem de multe fete in ziua de azi.

Cei care profita de ele nu numai ca nu se simt vinovati dar se si lauda. Inclusiv pe forumuri, unde scriu sub protectia anonimatului.

Din pacate asistam la un fenomen nu numai de dezincriminare dar chiar de proslavire a golaniei de genul asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Avea 14 ani sau 15 ani?

 

Ea n-a vrut sau a vrut si acum se da lovita?

 

Vrei raspuns din punct de vedere moral sau legal?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum putem cataloga sau numi astfel de oameni ? Si eu sunt baiat dar nu as putea sa profit de pe urma unei fete !

Tu nu ai putea, altii pot. Welcome to the human race. Daca traiesti cu impresia ca majoritatea suntem nobili, buni, cinstiti si de alde astea, esti naiv. Ca specie inotam in propriile vicii, defecte, denaturari, oribilitati si rautati dar ne place sa ne spoim cu fel si fel de straturi poleite ca deodorantul care mascheaza putoarea de transpiratie.

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×