Sari la conținut
Forum Roportal
T-B0N3

Pareri despre laptop...

Postări Recomandate

Salut forumisti!

Vreau sa imi cumpar un laptop hp pavilion, bazat pe un sistem athlon 64 3200+. cu 1024 de ram, hdd de 80, placa video ati radeon xpress 200m (128mb), dvd-writer, ecran 15,4 wide, etc ....

Ma interesa ce parere aveti. Imi este frica ca procesorul sa nu se incalzeasca prea tare fiind un athlon, si ca placa video sa nu fie prea slaba. Nu vreau sa ma joc cine stie ce, dar un nfs mw parca as vrea sa imi ruleze macar la 800x600 bine.

Astept pareri de la cine crede ca poate sa imi dea un sfat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ca sa-ti iei un laptop ca sa te joci pe el..trebuie sa nu ai ce face cu banii

sau sa vrei sa impresionezi pe cei ce merg cu RATA la orash jucand un Civ IV(dar asta e deja alta poveste ^_^)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu cred ca merge fara probleme !

Mentionez ca nu ma aflu in tara si am NEVOIE de un laptop, care sa combine totusi performanta cu ceva mobilitate. Daca nu as fi nevoit sa il cumpar, mi-as lua un desktop adecvat evident.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mentionez ca nu ma aflu in tara si am NEVOIE de un laptop, care sa combine totusi performanta cu ceva mobilitate. Daca nu as fi nevoit sa il cumpar, mi-as lua un desktop adecvat evident.

nu o lua personal ^_^

si eu zic ca merge.si nu-ti face probleme de incins,daca nu stai cocotat in pat si-l tii ingropat in paturi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dezvolta Marlboro pls ... :biggrin:

"marlboro" este un script idiot,introdus aici pe forum.Si care prin tampeniile pe care le debiteaza intr-o maniera atat de inversunata,face o reclama teribil dee proasta creatorilor lui...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×