Sari la conținut
Forum Roportal
Victor Apostu

dar femeia " adevarata"

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Chiar asa. O intilnesti, dar vrei sa fii sigur....cum o recunosti? Pe cea "adevarata"?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

picioare lungi, trecute de gat daca se poate, blonda (da sa fie vopsita blonda ca altfel nu se pune :) )silicoane cat mai bogate, tencuiala 10 cm, bijuterii cat ochii tai, masina, casa, firma, fara copiii altuia, ...etc

 

sunt pe aproape? ^_^

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

fiecare barbat are varianta lui de femeie adevarata..si uneori chiar daca o intalneste zice ca se poate si mai bine..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
fiecare barbat are varianta lui de femeie adevarata..si uneori chiar daca o intalneste zice ca se poate si mai bine..

 

 

Adica vrei sa zici ca un barbat nu se multumeste niciodata cu ce are? Un barbat zice "se poate si mai bine" in momentul in care simte ca nu este iubit..sau ..cine stie...poate cand nu iubeste. Dar daca descoperi femeia "adevarata" automat descoperi si dragostea. Zic eu ^_^

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Adica vrei sa zici ca un barbat nu se multumeste niciodata cu ce are? Un barbat zice "se poate si mai bine" in momentul in care simte ca nu este iubit..sau ..cine stie...poate cand nu iubeste. Dar daca descoperi femeia "adevarata" automat descoperi si dragostea. Zic eu ^_^

si? cum o recunosti? care sunt "semnalmentele"? concret si la obiect.

Editat de spider

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si? cum o recunosti? care sunt "semnalmentele"? concret si la obiect.

pai asa cum adevarul este relativ de la persoana la persoana,la fel sunt si "femeia adevarata" si respectiv "barbatul adevarat" (lasand aici la o parte penibilul expresiei).Si nu ei au "semnalmente".Ceea ce simti tu are semnalmete proprii,ar pe alea le stie toata lumea..asa ca..despre ce discutam de fapt?^_^

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Discutam de fapt caracteristicile femei adevarate. Femeia adevarata...banuiesc ca trebuie sa fie o femeie rationala, cu picioarele pe pamant cand e cazul, amuzanta, plina de viata, iubitoare si mai ales fidela. ^_^

Cel putin asta inseamna pentru mine femeie adevarata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Discutam de fapt caracteristicile femei adevarate. Femeia adevarata...banuiesc ca trebuie sa fie o femeie rationala, cu picioarele pe pamant cand e cazul, amuzanta, plina de viata, iubitoare si mai ales fidela. ^_^

Cel putin asta inseamna pentru mine femeie adevarata.

caracteristici, am inteles! Intrebare: exista asa ceva?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
caracteristici, am inteles! Intrebare: exista asa ceva?!

Da. Daca vrei, poti. Vrei sa spui ca nu esti o femeie adevarata?

 

 

In mintea cui o imagineaza.

De ce? E prea mult de facut sau prea greu sa ai aceste calitati?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×