Sari la conținut
Forum Roportal
Adrian Pop

Cautam Inteleptii Neamului Romanesc pentru a infiinta Sfatul Batranilor !

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salutare tuturor,

 

Sunt un apropiat al domnului Adrian Pop.

Ne stim de aproximativ 15 ani...

De atunci am reusit sa imi fac propriile companii, am 15 salariati.

Ceea ce dorim sa facem este sa dam speranta tinerilor din aceasta tara ca pot reusi in afaceri, si noi suntem aici sa ii ajutam.

Singurele cerinte sunt urmatoarele: comunicare sincera si deschisa, perseverenta, onestitate.

Nu se cere nici un ban din partea nimanui... pur si simplu dorim sa ii ajutam pe cei ce vor sa reuseasca in viata!

 

Un cercetator din Iasi, Ioan Alecu, merita toata atentia celor ce gandesc. Sfaturile lui sunt pline de bun simt si competente.

 

adi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Domnule Adrian Pop, ff usor treceti acea linie subtire dintre permis si nepermis, pe forum.

Extras din Regulament:

d. Mesajele personale (PM pe forum sau discutiile de pe diverse programe de chat) sunt personale si nu aveti voie sa le publicati pe forum. Nu face subiect pe forum ce faceti dvs in timpul si spatiul dvs. privat. Postarea acestor date este sanctionata cu 24 h.

 

Nu va sanctionez acum, dar tineti cont de avertismentele pe care le-ati primit pana acum. Noi tinem.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce varsta minima trebuie sa aibe potentialul MEMBRU de Club??? - se cere si Certificat Medical??? in caz ca ar mai fi capabil sa dea sfaturi???

 

Cei mai intelepti sint deja in cimitir la odihna!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×