Sari la conținut
Forum Roportal
Divin

Simt ca uneori sunt urmarit

Postări Recomandate

Uneori seara in jur de 23 simt ca sunt urmarit de ceva sau cineva,nu numai la mine in camera ci peste tot.Si la acea ora parintii mei dorm,toate luminile stinse etc..in fine.Deci stand linistit in pat,ascultand muzica evident..simt ca sunt urmarit de ceva sau cineva.Nu ma pot misca si ma trec "1000 de ace" pe tot corpul.Si mai vad cateodata umbre cu coada ochiului in camera mea pe la biblioteca(in general pe langa mine) si cand aprind lumina acestea dispar.Dar tot simt ca ceva este acolo in umbra.Si cateodata simt ca ceva o sa sara la mine din dulap.

 

Ce pot sa fac?

Oare acestea sunt inchipuirile mele?

Nu radeti ca nu am inventat totul.

Editat de Divin

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai nu am spus ca ma strange ci doar sunt urmarit

si in dulap nu stiu ce ar putea sa fie..

daca nu stiti sfaturi si postati doar pentru a face un post atunci nu mai postati

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai nu am spus ca ma strange ci doar sunt urmarit

si in dulap nu stiu ce ar putea sa fie..

daca nu stiti sfaturi si postati doar pentru a face un post atunci nu mai postati

Pai... era un sfat. Tu intrebi de frica nu? Ce e umbra din dulap, brrr... Intreab-o facetoface ca oricum nu poate sa tre stranga de gat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

o sa o intreb asa :hey ce esti si ce vrei de la mine?:))

hai sa fim seriosi totusi..

nu vreau sa par copil da..vad ca voi ma tratati ca unul..sa stiti ca fac 17 pe 14 decembrie deci..nu sunt chiar un copil..oricum mersi de sfaturi..astept si alte pareri..de la cei care chiar au trecut prin asemenea experiente..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

desi pare hilar

 

sa emitem ipoteza e un spirit ratacit ( fantoma ) : crezi ca ele ( fantomele ) nu au aceleasi moduri de a comunica ?

 

dezavantajul ei este ca e invizibila si tie ti-e frica

Editat de Ea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
o sa o intreb asa :hey ce esti si ce vrei de la mine?:o:)

hai sa fim seriosi totusi..

Crezi ca exista o specie intreaga de umbre si toate vor in general acelasi lucru ? :)

 

E ca si cum ai suna pe cineva la telefon sa intrebi ce vrea ala care bate la tine in usa.

De ce crezi ca un strain de pe net ar sti raspunsul la intrebarea 'personala' a umbrei ? Din moment ce nu te poate afecta fizic intreab-o tu singur... Sau poate astepti vreo explicatie terifianta, ghmm :ermm: .

 

 

 

 

.........................................................................

Editat de Zen`

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu astept vre-o explicatie exagerata..dar pur si simplu sunt prea speriat ca sa pot intreba o stafie..ce si cum...nu am curajul necesar....poate ca unii sunt mai curajosi decat mine la asemenea faze dar na..acuma...nu suntem toti la fel..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca vroia sa iti faca ceva ... nu mai tastai acum

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×