Sari la conținut
Forum Roportal
zolex

CHAMPIOSNHIP MANAGER 2010

Postări Recomandate

Va salut! Zilele astea am descarcat jocul strategic Championship Manager 2010 si ma gandeam sa postez pe aici si sa discutam impreuna despre acest joc fenomenal.Daca ati jucat vreodata CM stiti deja despre ce este vorba, dar as dori sa-i incurajez pe cei care inca nu au incercat jocul deloc.Deja a trecut un deceniu de cand joc eu CM (din 2000 CM0102) am jucat si in retea si singur si este jocul meu preferat!

 

As vrea sa discutam impreuna toate detaliile jocului CM2010, echipe, jucatori, tactici si multe altele....asa ca va incurajez sa scrieti !Astept posturi si de la cei curiosi care vor sa invete cate ceva despre Championship Manager!

 

Despre CM2010:

- m-a surprins foarte mult grafica (e super tare) am jucat si Football Manager dar nu se compara cu CM 2010

- contine toate campionatele importante din lume deci si Romania !

- dupa 10 minute de joc deja incepe sa-ti placa la nebunie pentru ca se face singur placut

- este foarte complex, poti face tactica in foarte multe feluri

- vezi meciul in sine, cum iti joaca echipa, si poti da multe indicatii in timpul meciului

 

Cam atat pt moment, daca veti posta voi reveni cu alte amanunte....Va doresc un joc placut !

post-166411-1289302863_thumb.jpg

post-166411-1289303332_thumb.jpg

post-166411-1289302879_thumb.jpg

post-166411-1289302887_thumb.jpg

Editat de zolex

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poate ne zici si de unde l-ai cumparat si cit ai dat, poate mai sint oameni interesati sa il joace.

Nu l-am cumparat, l-am primit din Anglia...dar cred ca se gaseste pe net :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×