Sari la conținut
Forum Roportal
1234444

Metin2

Postări Recomandate

Salut !!!

 

Multi dintre noi au auzit de acest joc Metin2.Un joc MMORPG.Cati dintre noi joaca,cati dintre noi au jucat,cine ar vrea sa se apuce.Eu am fost un membru al acestui joc si vreau sa spun ca este foarte frumos jocul,din primul minut pe care l-am jucat mi-a placut.Cu timpul am ajuns sa investesc si ceva bani in acesc joc.Totusi am reusit intr-un final sa ma descotorosesc de el.Si sa imi traiesc viata facand altceva decat pierzand zile intregi in fata calculatorului. :spiteful: .As vrea fiecare dintre noi care stiti,trecut,auzit,vazut,cateva experiente din viata alaturi de metin2.Sa le impartasitii aici. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da .. pai acest joc l-am jucat si eu am ajuns level 70 si am laut ban :roll:) prin asta intelegi ca 2 ani s-au dus din viata mea .. pentru ce ? pentru un joc care se poate inchide oricand ? Eu va sfatuiesc sa va lasati de jocurile acestea si sa va apucat sa iesiti in oras .. :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce ai luat ban? De obicei nu se intimpla sa iei ban chiar fara motiv... iar daca se intimpla fara motiv, poti contacta administratorii ca sa lamuresti problema.

 

P.S. Nu am jucat, nu joc, nu voi juca Metin, dar am tot auzit de el.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am jucat metin2 un an intreg,era o obsesie,eram dependent la mexim,ma duceam la scoala cu gandul sa ajung cat mai repede acasa sa joc metin,cand ajungeam acasa stateam pana seara in fata monitorului...era o problema pentru mine...dar ma simteam in largul meu in jocul ala...in realitate mi-era teama sa socializez...

Spre bucuria mea am reusit sa ma las de jocul asta in momentul in care am descoperit ca exista lucruri mult mai interesante in viata...a fost o lupta cu mine insami,lupta pe care am castigat-o...

Acum ca nu mai am nici o dependenta de grad inalt viata mea e complet diferita,parca totul merge inspre mai bine,parca incep sa socializez,sa fiu un om agreat de toate persoanele(mai putin aceeia care vor sa chiulesc si nu le fac pe plac) ...

 

Eu le recomand tuturor oamenilor dependenti de jocuri,mai ales gen metin,cs,cod1(2,3,4,5,6,7),warcraft,mu sa se lase cat mai repede de ele,jocurile astea va distrug viata oameni buni,va fac depresivi :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×