Sari la conținut
Forum Roportal
Shellshock

Mortal kombat 2011

Postări Recomandate

Pentru cei care ati fost candva fani acestui joc si v-ati pierdut speranta incepand cu Mortal Kombat 4 si terminand cu MK vs DC (mai putin shaolin monks care a fost dragut) se pare ca in toamna anului 2011 apare urmatorul joc bazandu-se pe amintirile fanilor ce au trait Mk1, Mk2 si Mk3 incluzand eroii favoriti.Ed Boon nu a precizat cine se afla si cine nu dar tinand cont ca a precizat ca sunt in total 26 caractere iar in mk1, mk 2 si mk3 sunt 21 caractere diferite probabil or sa fie toti plus altii noi. Astept linkuri,parerei,reclame de la voi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pentru cei care ati fost candva fani acestui joc si v-ati pierdut speranta incepand cu Mortal Kombat 4 si terminand cu MK vs DC (mai putin shaolin monks care a fost dragut) se pare ca in toamna anului 2011 apare urmatorul joc bazandu-se pe amintirile fanilor ce au trait Mk1, Mk2 si Mk3 incluzand eroii favoriti.Ed Boon nu a precizat cine se afla si cine nu dar tinand cont ca a precizat ca sunt in total 26 caractere iar in mk1, mk 2 si mk3 sunt 21 caractere diferite probabil or sa fie toti plus altii noi. Astept linkuri,parerei,reclame de la voi

 

nu joc jocuri, imi creeaza dependenta si deja am destule.

o singura privire rapida si primavara 2011 e aici, acum

eu..printre alte nenoriciri am si un site de cautare pe torente,

decat scri Mortal.., le ia si de pe marte

nu dau linkuri ca nu e genul meu, poate la o melodie misto m-as risca

dar se gasesc, au deja multe seeds, adica se pot descarca rapid

 

ramane asa, bateti-l pe google,

Mortal Kombat 4:torrent

 

in general , atunci cand cautati ceva pe torente, scrieti asa

numele simplu, : si torrent

exemplu:

roportal:torrent

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×