Sari la conținut
Forum Roportal
Gregory1992

Am puteri paranormale?

Postări Recomandate

Salut. In unele situatii, cand zic sau ma gandesc ca se va intampla un anumit lucru in viitorul apropiat, chiar asa se intampla. De exemplu, cand eram intr-a 9-a, aveam mate ultima ora adik de la 1 la 2 si intr-o zi, in pauza de la 11 ma gandeam eu ca nu facem mate in ziua respectiva fara sa ma instiinteze cineva de faptul asta si chiar nu am facut mate in ziua aceea. Alt exemplu s-a intamplat intr-a 11-a, cand profu de geografie a intrebat kre a fost cea mai scazuta temperatura pe Pamant pt nota 10 la ala sau aia kre raspundea la intrebarea asta si stau eu si ma gandesc si in mintea mea ajung la raspunsul -88,5 grade Celsius (fara sa ma fi informat inainte) dar nu am zis si profu vede k nu stie nimeni si a zis el fix -88,5 grade Celsius. Sau cand eram mai mik stiam cat e ceasul aproape la perfectie fara a avea ceas sau celular la mine pentru a ma uita sa vad cat este ceasul. Voi ce credeti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La unii sunt native diferite abilitati,si fiind vorba despre unele lucruri petrecute la o varsta destul de mica pentru a practica meditatia,sigur nu e cazul lui.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si eu am avut experiente de-astea.

Practici cumva meditatia?

 

Nu trebuie sa practici neaparat meditatie ca sa ai abilitati de genul asta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×