Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sunteti pro sau contra tatuajelor.

V-ati face?

 

Care este motivul pentru care oamenii isi fac tatuaje: pentru a fi cool, pentru a impresiona sau din teribilism?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunteti pro sau contra tatuajelor.  

V-ati face?

 

Care este motivul pentru care oamenii isi fac tatuaje: pentru a fi cool, pentru a impresiona sau din teribilism?

 

Eu mi-as face tatuaj, dar nu permanent. Sunt din acelea care tin cateva luni. Mai ales vara, mi se par cool. :)

Ce anume mi-as tatua, asta e cu totul alta poveste. Poate o pisica neagra ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt faine cele temporare singura problema este ca iti patezi hainele, dar daca le faci in locuri la vedere (mai ales vara) nu ai asa mari probleme.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu...eu nu mi-as face un tatuaj nici daca ar fi temporare...din cauza teribilismului multi adolescenti incearca diverse chestii de la vicii pana la tatuaje,piercieng-uri...asa cred ei ca pot iesi in evidenta dar si pentru a fi cat mai cool,la moda!!!nu sunt chiar contra acestor doua chestii...cred doar ca ''de vina'' sunt vremurile,anturajele si conceptiile aparute

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca te-ai plictisit de persoana ta si iti faci un tatuaj...te vei plictisi si de ala (doar oricum sta o viata, cu mici exceptii). Si atunci iti mai faci unul...cu acelasi deznodamant. Si la urma nu ai de ales decat sa traiesti cu ele sau sa le scoti ($xx.xxx)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mie nu imi plac tatuajele si asadar si prin urmare nu sunt de acord nici cu partea cool si nici cu cea teribilista a cestei afaceri. ATA ETE! :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

as vrea sa am unul mic de tot pe spate :pee as vrea sa fie negru ca abanosul si sa reprezinte un fluture sau un semn chinezesc. nu imi plac tatuajele mari si albastre sunt inestetice.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

.....am un mic tatuaj pe spate..il am de la 14 ani...(copil nebun :mrgreen: )....si nu m-am saturat de el...sunt momente in care si uit ca-sa tatuata! ma mai uit in oglinda....si il mai vad asa cu coltu' ochiului cand ma intorc... si ma sperii cateodata! WOW! :socca:

si sincera sa fiu mi-as mai face unu'....da' dup'aia sa-ar putea sa ma trezesc cu bagajele la usa .... :dee (ar face maic'mea iar crize de isterie)

:afro:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu mi-as face oricand un tatuaj , daca ma vede mama face infart da nui problema ....... pan la capat in felul meu .. ce fel de tatuaj ? orice :pee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×