Sari la conținut
Forum Roportal
Ion_escu

One night stand cu o virgina

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ce parere au barbatii de sexul cu o virgina??? Ati experimentat sexul cu fete virgine...e adevarat ca si pentru baiat e neplacut sa aiba relatii cu o fata fara experienta?

Cat dureaza o partida de sex cu o fata virgina...pot avea loc si mai multe repetari in aceiasi seara? Ati avut orgasm in timpul unei partide cu o fata virgina...dar ea?

Daca ai intalni o fata virgina care iti spune ca vrea sa fii primul barbat din viata ei...fara a exista nicio obligatie intre voi...ce ai face, ai accepta?

Baieti astept raspunsurile voastre!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu as intelege o fata care sa vrea sa fii primul din viata ei, intr-o aventura de o noapte, si as alege sa nu am de-a face cu o asemenea persoana.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu nu as intelege o fata care sa vrea sa fii primul din viata ei, intr-o aventura de o noapte, si as alege sa nu am de-a face cu o asemenea persoana.

Unele au impresia că să fii virgină e un păcat. Şi dacă prietenele lor au viaţă sexuală şi ele nu, e de rău.

 

:)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am avut 2 experiente cu 2 virgine

 

prima ... eram si eu virgin a iesti ok ... nu mi-am batut capul nu am intrebat pe nimeni am fost amandoi ca si chiorii si a fost super

 

a doua ... aveam multa experienta ... fiasco

 

Nu face o regula din ce spune nimeni ... difera de la barbat la barbat de la femei la femeie si de la cuplu la cuplu

 

PS - clar nu am nici o atractie pt virgine si separat de asta nu am nici o consideratie pentru o fata care si-a pastrat virginitatea mult timp ... cel mult mila si intelegere fata de situatia ei speciala

Editat de mau77mau

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu nu as intelege o fata care sa vrea sa fii primul din viata ei, intr-o aventura de o noapte, si as alege sa nu am de-a face cu o asemenea persoana.

 

:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cat dureaza o partida de sex cu o fata virgina...pot avea loc si mai multe repetari in aceiasi seara? Ati avut orgasm in timpul unei partide cu o fata virgina...dar ea?

 

 

 

Stiu ca aceste intrebari sunt adresate baietilor dar...

O partida de sex cu o virgina dureaza putin de obicei, mai sunt si exceptii dar in general dureaza putin ...

Pot avea lok mai multe repetari in aceeasi seara daca fata suporta bine chinul:)))

O fata care este virgina si o face pentru prima data poate avea orgasm daca stii sa il provoci:))..nu te gandi ca i-o tragi pana are orgasm..in cazul asta ar muri biata fata...

Daca te bagi in asa ceva trebuie sa ai grija pt ca nu e tocami foarte simplu si foarte placut nici pt tine nici pt ea...u nu o sa poti sa iti duci treaba la capat in modul in care esti u obisnuit...acuma ti-am zis mai sunt si ceva exceptii..:)

 

Eu nu as intelege o fata care sa vrea sa fii primul din viata ei, intr-o aventura de o noapte, si as alege sa nu am de-a face cu o asemenea persoana.

 

 

 

parerea mea este ca faza cu"nici o obligatie intre noi"este doar in mintea lui..nu as crede ca o fata vigina poate gandi in stilul asta mai ales ca pt fete este un moment important ...deci ai pus punctul pe I;))..ceva este suspect in toata chestia asta!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×