Sari la conținut
Forum Roportal
Scarllex

Vrea sa fie cu mine doar pana pleaca din tara...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

buna! acum un an am cunoscut o fata care sta in alta tara...si atunci a venit in romania si iam cerut idul de mess si am vorbit cu ea pe mess pana anul acesta a venit din nou in tara si mam combinat cu ea. o iubesc foarte mult! ea sta doar 3 luni in tara dupa care pleaca inapoi. pana acum o saptamana tot o intrebam daca mai vrea sa continuam relatia dupa ce pleaca ea si de fiecare data zicea ca da si ca nici nu se gandeste sa ne despartim...si ca asteapta sa ne vedem anul viitor...nu conteaza daca ea ma iubeste...asa mia spus pana acuma o saptamana dupa care o vedeam tot mai distanta de mine...si in sms uri si la telefon nu mai era ca inainte... nu stiu ce dar sa schimbat...nu prea mai comunica cu mine...si tot am intrebato daca are sami zica cv si daca vrea sa ne despartim si a spus ca nu...pana in ziua de azi( in care am crezut ca mor) in care ma chemat deoparte si mia spus ca sa gandit si ca ea o sa plece inapoi si daca vreau sa fim impreuna pana pleaca ea ( mai aprox 2 saptamani) si dupaia sa ramanem doar prieteni si daca o sa ne intelegem asa bine la anul sa fim din nou... am intrebato daca are pe altcineva aici sau dincolo si spune ca nu :| deci vestea asta ma doborat cand am auzit ( inainte cu o zi chiar am visat ca imi spune sa ne despartim...serios vorbesc)... nu stiu ce sa fac..va rog is intro stare de disperare acum pt ca o iubesc mult de tot si vreau sa fiu cu ea in continuare...ajutatima va rog!!!!!!!!!!o iubesc mai mult ca orice pe pamant si nu vreau so pierd!!! astept sfaturile voastre caci vreau sa o castig inapoi sa fie a mea... :|

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu poti sa te duci tu acolo unde sta? Daca crezi ca aveti un viitor impreuna.

Dar sincer crezi ca ar vrea o relatie serioasa cu tine, daca dupa perioada de despartire tot "v-ati intelege bine"?

Suna ca si cand te tine de rezerva dar vrea dreptul sa isi gaseasca pe altcineva intre timp.

Sper pentru tine ca nu e asa.

Editat de Finnian

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu poti sa te duci tu acolo unde sta? Daca crezi ca aveti un viitor impreuna.

 

o fi cam tanar pentru asta, ma gandesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cati ani ai?

Sa fii cu ea ce inseamna? O luna doua pe an?

Daca este asa mai bine suferi acum si pana la anul iti vei face o prietena care sa-ti fie aproape. Nu fi suparat, nu s-a sfarsit lumea. Gandeste logic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cati ani ai?

Sa fii cu ea ce inseamna? O luna doua pe an?

Daca este asa mai bine suferi acum si pana la anul iti vei face o prietena care sa-ti fie aproape. Nu fi suparat, nu s-a sfarsit lumea. Gandeste logic.

 

 

 

 

17 ani am :|

 

17 ani am :|

 

 

 

 

deci...faza este ca de fiecare data imi spunea ca chiar daca pleaca tot o sa ma iubeasca si no so pierd si ca nu conteaza ca nu ne vedem un an pt ca ea ma iubeste si asteapta sa vina vara sa ne vedem din nou... si acuma imi zice ca ii mai bn sa ramanem prieteni.....asta ma dispera cel mai mult pt ca pana acuma zicea altceva X_X

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci hai sa ti spun eu o faza ..... baga-ti mintile in cap si mai lasa dracu limbajul de mess pe forumuri .

P .s , ceea ce tu simti la 17 ani nu e iubire , ci doar dorinta fizica , asa ca grow the f up

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
17 ani am :|

deci...faza este ca de fiecare data imi spunea ca chiar daca pleaca tot o sa ma iubeasca si no so pierd si ca nu conteaza ca nu ne vedem un an pt ca ea ma iubeste si asteapta sa vina vara sa ne vedem din nou... si acuma imi zice ca ii mai bn sa ramanem prieteni.....asta ma dispera cel mai mult pt ca pana acuma zicea altceva X_X

 

Probabil abia acum a constientizat ca va sta un an intreg singura si a inceput sa dea inapoi de la un asemenea angajament.

Este mai bine cum a procedat decat sa se vada cu altii pe la spatele tau si apoi sa vina ca si cand nu s-ar fi intamplat nimic. Macar a fost sincera cu tine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×