Sari la conținut
Forum Roportal
[-]Nygma

Recupereaza date dupa format

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am vazut ca foarte multa lume se plange ca a dat format si a uitat sa salveze ce avea nevoie..Bun...Eu am stat si m-am gandit cu ce va pot ajuta si am gasit solutia am modificat 1 tools mai vechi si chiar pot spune ca mi-a reusit in proportie de 99%....aveti si serial inclus..Bafta!!Daca va pot ajuta cu alte informatii sunt aici lasati post si va voi raspunde in cel mai scurt timp...

 

Descarca : http://www.fileshare.ro/9139222562.42

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut ca foarte multa lume se plange ca a dat format si a uitat sa salveze ce avea nevoie..Bun...Eu am stat si m-am gandit cu ce va pot ajuta si am gasit solutia am modificat 1 tools mai vechi si chiar pot spune ca mi-a reusit in proportie de 99%....aveti si serial inclus..Bafta!!Daca va pot ajuta cu alte informatii sunt aici lasati post si va voi raspunde in cel mai scurt timp...

 

Descarca : http://www.girlshare.ro/1487202.2

 

Nu mergea site de descarcare asa ca am modificat..

Editat de [-]Nygma

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si numele programului? ...

Recover My Files e programul, insa problema care apare zic eu e ca majoritatea celor care dau de obicei format fara sa se gindeasca oricum nu or sa fie in stare sa il foloseasca, deci...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da uniii pentru ca de ex. poate a uitat sa isi salveze ceva si a dat format fara sa isi dea seama ,ti se poate intampla chiar si tie si nu cred ca este asa de greu de folosit decat sa dai click pe partitia care vrei sa o recuperezi si apoi dupa ce a scanat tot salvezi in alta partitie decat cea care ai recupereat,,adica daca ai recuperat partitia D nu poti salva ce ai recuperat tot in D o sa salvezi in alta partitie....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si daca ai suprascris datele "formatate" mai functioneaza programul?

Evident ca nu.

 

@[-]Nygma: mai treci pe la scoala, greu cu limba asta romana. Sint j'de mii de programe de genul astuia, iar de obicei e preferabil sa pui hardul intr-un rack extern sau pur si simplu sa il tii in calculator si sa bootezi de pe alt device, daca vrei sa faci recuperare cum trebuie. Fix dupa format exista si comanda "Unformat" in DOS mode... acuma nu mai stiu exact ce se intimpla cu CD-urile de boot de la XP/Vista/7, dar sa vezi ce distractiv devine cind ai un hard formatat+partitionat din nou si trebuie sa folosesti scanare profunda...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×