Sari la conținut
Forum Roportal
L@urentiu95

Care sunt cele mai frumoase pasari exotice?

Postări Recomandate

Eu am un perus mic care a invatat cateva cuvinte intr-un an , dar ravnesc la unul dintre papagalii astia afisati aici , foarte scumpi ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Movu' ... e clar ca'i cea mai exotica pasarica . :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

a bird sitting on grass: A Nicobara Pigeon was stolen from the Fresno Chaffee Zoo Sunday morning.

Nicobar Pigeon - o pasare rara si exotica, extinsa aproape

Porumbelul a fost furat azi dimineata din Zoo Fresno, California ... speram ca n-a fost si mancat deja in ciulama!!!

 

A pair of endangered birds are missing after an early-morning theft at Fresno Chaffee Zoo in California, officials say (msn.com)

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Papagalii mici din gradina mea!!! Au capul rosu, mai jos sint galbeni, corpul verde iar aripile un albastru splendid.  Si acum sint vreo 5 pe o creanga de pom ascunsi intre frunze!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

There are more than 330 species of hummingbirds found throughout the world. ©yhelfman/Shutterstock.com      

Colibri din Arizona ... au migrat cand vremea a inceput sa se raceasca spre Sud desigur undeva si inca nu sint inapoi.   

Noi le asteptam si am umplut deja mai multe sticle speciale pentru ei de baut NECTAR, se vinde in toate magazinele cu hrana

umana si nu numai dar si boabe marunte tot in special dispenser in care-si baga ciocurile lungi din zbor.  Totul se vinde nu

trebuie sa-mi bat capul oare din care sa cumpar.   Fiecare stie unde locuieste, primeste tratament special si sint iubiti. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×