Sari la conținut
Forum Roportal
za taf oan

dorinte pentru noul an ...

  

32 membri au votat

  1. 1. va fi anul 2006 mai bun decat 2005 ?

    • da
      23
    • nu
      2
    • nu stiu
      6
    • nu raspund
      1


Postări Recomandate

Eu sunt sigura ca anul 2006 va fii mai bun (cel putin pentru mine)si sper si pentru voi,aaa si as vrea sa ma ceara cineva de sotie anul asta :D si poate sa fac si un bebe :tongue: dar pana la urma tot Dumnezeu decine :) :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai,in primul rand sa raman insarcinata...apoi sa ne mearga bine afacerile si sa ne putem lua locuinta mult dorita(aproape s-a implinit),si sa fim sanatosi.

 

 

24040166.gif

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in 2006 vreau sa...

1.sa fiu mai fericit

2.sa fiu sanatos(la toti le doresc asta) :doh:

3.sa se mai duca din nervii din mine. :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca intrebarea aceasta e cea mai dificila......toti de sigur ne dorim din tot sufletul ca anul 2006 sa fie mai bun.....Am citit ca anul 2006 va avea parte de mai multe catastrofe decit anul 2005...nu stiu pe cit e de drept. Si dorintele mele sunt:

1) Sanatate ca-i mai buna decit toate

2) Noroc, fiindca chiar am nevoie de el, daca il intilniti spuneti-i va rog sa-mi dea si mie o mina de ajutor

3) Minte celor ce conduc lumea, ca le lipseste cu adevarat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sa iau bacul cu nota maaaaree..sa intru la o facultate si sa vizitez Grecia :good: si daca se poate cadn ma mut in iesi la facultate sa stau cu iubitzelu meu...dar fara sa stie ai mei.. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In afara de sanatatea pe care cred ca ne dorim cu totii sa o avem...Sper sa fie mai bun desi dupa cum a inceput...dintr-un anumit punct de vedere e la fel de dezastruos..In fine...Imi doresc sa fiu mai inteleapta, sa invat sa ma bucur de viata si sa reusesc sa ma inscriu la facultate. In rest sunt multe maruntisuri ....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si eu sper ca anul asta sa fis mai bun pt mine....mai ales pe plan profesional....ca pe cel sentimental a mers bine si anul trecut...dar poate anul asta o sa excelez....

Iti doresc succes....

eu imi doresc multe....dar cel mai mult imi doresc sa am si eu anul asta macar o lucare expusa...

si imi doresc liniste si muuulta iubire.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×