Sari la conținut
Forum Roportal
za taf oan

dorinte pentru noul an ...

  

32 membri au votat

  1. 1. va fi anul 2006 mai bun decat 2005 ?

    • da
      23
    • nu
      2
    • nu stiu
      6
    • nu raspund
      1


Postări Recomandate

Sa iti spun drept, anul 2005 nu a fost pentru mine unul foarte grozav, ba dimpotriva, dar cum de obicei in preajma anului nou privim cu optimism spre viitor , cred si eu ca 2006 va fi un an "mai curat, mai uscat, mai bun, mai grozav". Am multe planuri pentru anul asta, mi-e greu sa le adun in 3 randuri concrete, dar sper totusi ca, din toate ideile pe care as vrea sa le pun in aplicare macar 3 dintre ele sa se realizeze. Acelasi lucru vi-l doresc si voua.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca va fi un an spectacular nici 2006. Asa am zis la fiecare sfarsit de an, ca anul urmator va fi mai frumos, mai bun, mai bla bla bla. Dar asta este doar o dorinta, nu neaparat o realitate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai sa nu cert cu nimeni ca sunt satul!!A doua dorinta sa fiu fericit!!A treia dorinta sa am banii mai multi decat in 2005! :D :smartass:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa fiu mai desteapta ,mai toleranta si sa invat sa tin mai mult la cei dragi... :smartass:

 

Ei ..ma enerveaza planurile astea ...sa ne fie bine la toti ...ATAT. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Va fi anul 2006 mai bun decat 2005 ??

 

Vom trai si vom vedea :smartass:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sper sa fie mai bun...sper sa reusesc sa fca ceva in vacanta de vara anul asta, sper sa fiu mai multumita de mine cand voi face 18 ani....si sper sa am mai multi banisa pot sa imi implinesc si alte vise :smartass:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sper:

primo -sa fiu sanatoasa

secundo-sa termin cu bine anul universitar

terto-sa imi ajute bunul Dumnezeu sa vizitez o tara draga inimii mele :D :smartass: :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cu siguranta sper sa fie mai bun anul 2006...pentru ca anul 2005 a fost cel mai negru an din viata mea....trei dorinte??..am cel putin 1000.....in primul rand sa fiu sanatoasa ca sa le pot realiza pe celelalte....dar asta vom vedea...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×