Sari la conținut
Forum Roportal
Babes

Metropolitan

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am intrebat mai multi vecini, dar nu au timp. Toti imi spun: intreaba pe forum.

Am intrebat. Cativa au citit, dar nimeni nu ma ajuta.

Chiar asa, nu-i pasa la nimeni ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am intrebat mai multi vecini, dar nu au timp. Toti imi spun: intreaba pe forum.

Am intrebat. Cativa au citit, dar nimeni nu ma ajuta.

Chiar asa, nu-i pasa la nimeni ?

 

Da-mi pe mail ( contact@seoweb.info ) un nr de telefon sa-ti explic cum intri....

Editat de www.seoweb.info

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma poate ajuta cineva cu Metropolitan RDS...sunt dispertaa...ma chinui de o luna...pls...daca stii cineva sa ma ajutea..chiar acuma :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela ma numesc si asi dori sa fac un anunt. Inscriu reprezentanti pentru o firma nou aparuta in Romania respectiv Metropolitan. Discountul este de 25% in cazul vopselelor de par si parfumurilor, iar pentru restul produselor, de 30% . Transportul este gratuit pentru comenzile peste un milion. pentru fiecare nou membru beneficiezi de un discount de 10% din comanda acestuia , bani care pot fi folositi fie pentru platirea unei comenzi, fie virati intr-un cont.Produsele au preturi accesibile si sunt de buna calitate. este cea mai usoara modalitate de a castiga bani in scurt timp. pentru mai multe informatii si inscrieri ,imi puteti scrie pe mail , ashes.light(a)yahoo.com , iar pentru a vizualiza produsele accesati www.ctg.ro . multumesc .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ti-ai dorit vreodata sa fi prins o afacere, gen Avon/Oriflame, chiar de la inceput, cand nu stia nimeni de ei si puteai sa fii unul dintre lideri? Este vorba de Metropolitan.Compania comercializeaza produse de parfumerie, cosmetice si bijuterii prin sistemul de vanzari directe. Oferim produse de calitate la preturi mai mici decat companiile competitoare.Produsele contin ingrediente din Franta si Elvetia, si sunt ambalate in Polonia, Bulgaria, Turcia in recipiente din China.

Avantaje:

- procent de 25% - 30% din vanzarile tale

- inscrierea costa doar 13 lei, pret in care intra 2 cataloage si 10 testere de parfumuri

- transport gratuit la comenzi minime de 70 lei

- nu trebuie sa semnezi contract, nu ti se solicita nici un act

- sistem transparent de acordare a bonusurilor.

Oferta lor o poti gasi pe www.ctg.ro.

Aici vei gasi catalogul online: http://metropolitans.ro/catalog/web%20catalogue/index.htm

Daca doresti sa te inscrii la "codul reprezentantului care v-a recomandat' introdu codul meu, PDWOfqPO (exact asa cum l-am scris eu aici). Succes!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poti castiga bani si in mod placut, acasa si impreuna cu prietenele.

Descrierea postului:

Ti-ai dorit vreodata sa fi prins o afacere, gen Avon/Oriflame, chiar de la inceput, cand nu stia nimeni de ei si puteai sa fii unul dintre lideri?

Este vorba de Metropolitan, firma ce activeaza de putin timp la noi. Compania comercializeaza produse de parfumerie, cosmetice si bijuterii prin sistemul de vanzari directe. Ofera produse de calitate la preturi mult mai mici decat companiile competitoare. Produsele contin ingrediente din Franta si Elvetia, si sunt ambalate in Polonia, Bulgaria, Turcia.

Oferta lor o poti gasi pe www.ctg.ro.

 

Catalogul: http://www.metropolitans.ro/catalog/web%20...logue/index.htm.

 

Este singura firma care iti da bonusul de retea CASH, indiferent de suma acumulata!

Cerinte:

Daca doresti sa te inscrii la "Codul reprezentantului care v-a recomandat' introdu codul meu, FBT5UULY (exact asa cum l-am scris eu aici).

 

Dupa ce ti-ai introdus datele si ti-ai facut contul, iesi din cont si logheaza-te din nou. Astfel vei avea acces la preturile de reprezentant, cu discount. Mergi la "PRODUSE/PAGINI CATALOG", in stanga, si imediat sub aceasta optiune, ai "catalog si Testere". Alege din lista care se deschide ce doresti sa primesti : 1 catalog gratuit, 10 cataloage la 10 lei, 5 cataloage la 7.5 lei sau "2 cataloage + 15 testere" ale celor mai bine vandute parfumuri la numai 13 lei. Eu iti recomand ultima varianta, ca sa ai si mostre pentru a le arata clientilor. Dai click pe "Comanda" la varianta pe care o doresti, apoi "Finalizeaza comanda", apoi "Continua" pana va scrie "Terminat". Poti comanda si produse, procedand la fel. Dupa ce ai urmat toti pasii vei primi de la Metropolitan mailuri de confirmare a inscrierii si altul de confirmare a procesarii comenzii, in ziua in care va pleca de la ei.

Oferta (bonus):

AVANTAJE:

- procent de 25% - 30% din vanzarile tale

- inscrierea GRATUITA

- transport gratuit la comenzi minime de 70 lei

- nu trebuie sa semnezi contract, nu ti se solicita nici un act, inscrierea se face pe site, foarte simplu

- sistem transparent de acordare a bonusurilor.

 

Oferim 2 modalitati de recompense in functie de structura si vanzarile retelei.

1. Recrutare: daca inscrieti o persoana in retea primiti 10% din vanzarile acelei persoane. Aceasta valoare se poate deduce din valoarea comenzilor dumneavoastra sau se livreaza intr-un cont bancar pe care ni-l comunicati.

2. Coordonare: un coordonator este responsabil de activitatea a cel putin 5 reprezentanti recomandati de el, si el insusi trebuie sa aiba comenzi lunare. Un coordonator e responsabil de vanzari de minim 600 RON in fiecare luna, vanzari proprii sau si ale reprezentantilor sai. Pentru aceasta activitate el primeste 10% discount suplimentar fata de reprezentanti.

3. Manager de retea: sa presupunem ca dvs ati recrutat-o pe d-na Popescu si d-na Popescu la randul ei a inscris-o pe d-na Ionescu. In acest caz veti primi 10% bonus din vanzarile d-nei Popescu si 5% din vanzarile d-nei Ionescu. Primiti bonus de la toate nivelurile retelei dumneavoastra dupa cum urmeaza:

 

Nivel Bonusul dvs ca procent din vanzarile celor inscrisi sub dvs:

a) 10.0 % - de la cei inscrisi direct de tine

b) 5.00 % - de la cei inscrisi de cei de la punctul "a"

c) .2.50 % - de la cei inscrisi de la punctul "b"

d) 1.25 % - de la cei inscrisi de la punctul "c"

e) 0.63 % - de la cei inscrisi de la punctul "d"

Editat de miki87

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

adamada, inainte sa incepi sa promovezi ceva, invata limba romana. Cum sa te iau in serios daca habar nu ai sa scrii corect? Nu ti-e rusine sa te prezinti asa prost pregatita, vorbind despre "o afacere"?

 

ps: sectiunea cu "anunturi/promovari" e mai jos.

Editat de Amidala

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ti-ai dorit vreodata sa fi prins o afacere, gen Avon/Oriflame, chiar de la inceput, cand nu stia nimeni de ei si puteai sa fii unul dintre lideri? Este vorba de Metropolitan.Compania comercializeaza produse de parfumerie, cosmetice si bijuterii prin sistemul de vanzari directe. Oferim produse de calitate la preturi mai mici decat companiile competitoare.Produsele contin ingrediente din Franta si Elvetia, si sunt ambalate in Polonia, Bulgaria, Turcia in recipiente din China.

Avantaje:

- procent de 25% - 30% din vanzarile tale

-la prima comanda primesti 2 cataloage si 10 testere de parfumuri

- transport gratuit la comenzi minime de 100 lei

- nu trebuie sa semnezi contract, nu ti se solicita nici un act

- sistem transparent de acordare a bonusurilor.

Oferta lor o poti gasi pe www.ctg.ro.

Aici vei gasi catalogul online: http://metropolitans.ro/catalog/web%20catalogue/index.htm

Daca doresti sa te inscrii la "codul reprezentantului care v-a recomandat' introdu codul meu:BArAqh0g

 

 

VA ASTEPT PE FORUMUL: http://mymetropolitan.forumgratuit.ro/

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×