Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu stiu cum ti-ai putut imagina ca o sa ti se permita sa postezi numere de telefon pe forum, cu intentia evidenta de a face rau.

 

Fa o cerere la firma de telefonie mobila, afla numele celor care te suna (daca sunt abonamente) si fa plangere la politie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum ceva timp m-a cicalit unu la telefon ca ma iubeste ca nu stiu ce,dar boul! vroia doar sa isi bata joc de mn ma trata ca pe o fata usoara si ii punea pe boii din grupul lui de boi sa ma sune cu nr ascuns si sa ma(scuzati expresia)frece mereu,nu conta ora si imi spuneau lucruri care ar fi trebuit cenzurate,am 2 nr de-ale boului astuia din cate mi-a zis il cheamna cosmin si mi-am dat seama..ca e un bou cu B,daca sunt pe forumi baieti care au credit si nu stiu ce sa fak cu el va implor faceti-l sa nu isi mai deschida telefonul in veci,facetii orice vreti chiar va rog asta!bateti'va joc de el cat mai mult ca o merita si dack vreti tinetima la curent cu ce a spus dak vreunul din voi il suna,poate aflati mai multe despre el k sa il dau politiei!astea sunt nr 07xxxxxxxx(pe asta are casuta) si 07xxxxxxxx(pe asta nu stiu dak are)mersi mult :suicide:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

despre ce grupa vb?

cumva de facultate?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu cum ti-ai putut imagina ca o sa ti se permita sa postezi numere de telefon pe forum, cu intentia evidenta de a face rau.

 

Fa o cerere la firma de telefonie mobila, afla numele celor care te suna (daca sunt abonamente) si fa plangere la politie.

Din pacate nu e pe abonament e pe cartela

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
NU grupul lui de prieteni astia nu au facut niio facultate chiar dak au vreo 18 ani :suicide:

si d-ta d-soara,cati ani ai?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Din pacate nu e pe abonament e pe cartela

 

Tu faci misto de mine?!

Ai preview pe termen nelimitat, pana te calmezi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×