Sari la conținut
Forum Roportal
Tinerelul

Dilema

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am sa va spun povestea mea:D

 

M-a numesc Sorin. Am 17 ani,sunt cu o fata e 1 an dar a inceput sa scada atractia, intre noi.

Aici eu sunt vinovat deoarece.....si acum umiti-va : IN VACANTE SAU IN WEKEND MA MAI DUC DIN CAND CAND LA MATUSA MEA,LA VREO 30 KM DE CASA.AICI AM CUNOSCUT O FATA,MAI BINE ZIS AM VAZUTO PE STRADA SI AFLASEM CA S-A MUTAT FIX IN PRESMA MATUSII MELE.LA INCEPUT AM SPUS DOAR "OAU, CE FATA DRAGUTA" NIMIC MAI MULT.A TRECUT TIMPUL SI EU NU AM MAI FOST PE ACOLO CAM 1 ANI E ZILE. CAND M-AM MAI INTORS PE LA MATUSA AM VAZTU-O IAR SI DE DATA ASTA M-A INEBUNIT.DUPA MAI MULTE WEKENDURI PETRECUTE CU ACCEASTA FATA AM AFLAT CA ARE PRIETEN DE CAND HAUL SI PARAUL(2 ANI) :)) PANA AICI A-TI SPUNE....S-A DUS DRACU TOT...DAR PRACTIC IA MI-A SPUS CA S-A PLICTISIT DE EL SI NU MA SIMTE APROAPE NIMIC.CAND VORBESTE LA TELEFON IN PREASMA MEA II VB INDIFERENT DAR AU MAI FOST OCAZII CAND VORBEA CU ORELE LA TELEFON SI EU TRB SA PLEC:)))) CAM TRIST NU?

OAMENI BUNI PANA AICI SPUNE CA NU AM SANSE...DAR NU INTELEG UN LUCRU...MEREU CAND STAU PRIN PEASMA IEI SE UITA NUMAI LA MINE,VORBESTE CU MINE, UNDE MA DUC EU VINE SI EA,CA SA ZIC ASA. E ATENTA LA ORICE MISCARE PE CARE O FAC,PARCA AR FI MAMA. NUJ CE NAIBA SIMTE:)) CATEODATA IMI VINE SA II ZIC SA MA MAI LASE IN PACE CU PRIVITUL SAU CU ATENTIA SI CATE O DATA NU ZICE NIMIC,PARCA NICI NU EXIST.CAND MA MAI SUNA PRIETENA SI VB PUTIN LA TEL.ISI SCHIMBA EXPRESIA FETEI DE PARCA L-A VAZUT PE I-A VAZUT PE AIA DE LA AEROSMITH LA TARAF TV:(...CAND SUNT ACOLO VB LA TEL,PRIN MSG...DAR CAND PLEC NIMIC...PARCA NU AM EXISTA ...NICI EU PT EA NICI EA PT MINE.SINCER EU NU INTELEG CE VREA.MA BATE UIN GAND NEBUN SA "FIM PRIETENI" DAR NU M-AS BAGA PESTE RELATIE DE 4 ANI ....NICI MIE SA FIU BAIAT NU MI-AR PLACE SA SE BAGE UNU PESTE RELATIA MEA .AM MAI AVUT RELATII CU FETE MAI TINERE....A ERA SA UIT..: ARE 15 ANI DAR ARATA DE 17:d:d:d ....SI E FOARTE DESTEAPTA....VOI CE CREDERI...AM SANSE? ( INCA O DATA: NU-I DAI 15 ANI:)

 

SCUZATI GRESELILE GRAMATICALE SI CE AM MAI GRESIT EU PE ACOLO

SUNT CURIOS DE PAREREA VOASTRA :cry:

:cry: :o: :doh: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yes: :o: :o: :o: :o: :o: :o:

 

TRAIESC DUPA PROPRIA AFIRMATIE :fortez mereu realizarea imposibilului si cateodata e prea usor :cry:

 

multumesc

 

LA TOTI MULTA BAFTA SI SANATAE 8) ;)

Editat de Jusyyy frut

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa-lut Sorin. :cry:

Pai ce sa zic? Initial ai zis ca fata e intr-o relatie de 2 ani si dupa cateva randuri scrise a crescut la 4 ani.

Eu cred ca te vede ca pe un amic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Scuze ca-ti zic asta.. dar sincer nu prea cred povestea ta. Adica, cine ar vrea sa f..a un derbedeu ca tine? Da, asa-mi pari mie dupa limbaj, atitudinea descrisa si neuronii lipsa de care dai dovada.

 

TRAIESC DUPA PROPRIA AFIRMATIE :fortez mereu realizarea imposibilului si cateodata e prea usor :cry:

Esti dus rau prietene.

Eu zic sa te predai la cea mai apropiata sectie de politie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Esti dus rau prietene.

Eu zic sa te predai la cea mai apropiata sectie de politie.

 

 

Asta e povestea,mai erau si cateva detalii dar asta e

 

Sa-lut Sorin. :cry:

Pai ce sa zic? Initial ai zis ca fata e intr-o relatie de 2 ani si dupa cateva randuri scrise a crescut la 4 ani.

Eu cred ca te vede ca pe un amic.

2 ani...graba...scuze in rest cred ca am fost destul de explicit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intreab-o si tu daca te place mai mult decat ca pe un simplu prieten :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Atat de clar incat nu am inteles nimic.. mai ai o prietena pe langa ea.. sau ea e prietena din prima propozitie?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
SCUZATI GRESELILE GRAMATICALE SI CE AM MAI GRESIT EU PE ACOLO

SUNT CURIOS DE PAREREA VOASTRA :cry:

 

eu nu cred ca o sa iei BAC-ul la anu'

 

dar poate asta nu te pasioneaza acum, ci doar fata respectiva

 

 

gata mi-am spus parerea !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Atat de clar incat nu am inteles nimic.. mai ai o prietena pe langa ea.. sau ea e prietena din prima propozitie?!

 

 

sunt la varsta in care inca incerc sa caut pe cineva potrivit:) sper ca a-ti inteles

 

eu nu cred ca o sa iei BAC-ul la anu'

 

dar poate asta nu te pasioneaza acum, ci doar fata respectiva

 

 

gata mi-am spus parerea !

 

 

a fost o graba cumplita,imi pare rau

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×