Sari la conținut
Forum Roportal
Nicolae20101

Realizez site-uri profesioniste si de calitate

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Realizez site-uri profesioniste si de calitate in php , flash, html.

 

Magazine online

Site-uri anunturi

Site-uri de prezentare pentru firme

Agentii imobiliare, agentii de turism etc

 

 

Daca aveti alt site il pot crea.

 

Promovare si seo de calitate, garantat... site-ul dvs va fi mult mai sus si vizitat.

 

Realizez logo-uri, bannere, fotografii in photoshop etc.

 

 

Ieftin si de calitate

 

EMail: nicolae.2010@yahoo.com

 

Id yahoo mess: nicolae.2010

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Un web designer care se respecta nu spune niciodata: "garantat site-ul dvs va fi mult mai vizitat".

 

Un portofoliu/pagina web nu ai?

 

PS: Adresa de mail de yahoo?! Succesul sta in detalii. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu contactati aceasta persoana sau veti pati ca mine ! Este tzeapa !!!!

Eu l-am contactat pt realizarea unui site , i-am trimis jumatate de bani prin paypal iar cealalta jumatate prin transfer bancar , pt ca nu stiu ce problema avea cu paypal-ul !!!

Intotdeauna am trimis banii imediat si asa cum acerut el . insa am luat tzeapa !!!

Intai a zis ca site-ul va fi gata in 48 ore si sa ii trimit jumatate din bani ca avans prin paypal , apoi dupa 1 sapt ma rugam de el sa imi faca site-ul .

L-a facut , l-a pus online , i-am dat trimis si diferentza de bani prin transfer bancar !

Dar dupa cateva zile site-ul a disparut , cand am intrebat de ce , a zis ca a pus un virus in site si ca daca il vreau curat sa ii mai dau 50 € imediat... eu am zis ca am platit o data si nu mi se pare corect , apoui a inceput sa spuna ca nu au intrat banii pe cont , desi eu vad in contul meu ca banii s-au dus .

dupa mai bi bine de o sapt , timp in care eu am stat cu site-ul blocat inregistrand pierderi ... imi spune ca de fapt baniia au ajuns , dar ca au ajuns cu intarziere si trebuie sa platesc o " taxa de intarziere" daca vreau site-ul... in acelasi timp amenintandu-ma cu diverse tehnici hack .. virusi , s.a.m.d.

 

 

Daca doriti mai multe informatii sau dovezi ma puteti contacta la adresa

 

italia_euro@yahoo.com

 

Daca cineva detine mai multe informatii asupra acestei persoane , sau se afla in aceasi situatie cu mine , este rugat sa ma contacteze la aceeasi adresa , intrucat doresc sa fac o reclamatzie la politzie in baza acestui fapt !

Editat de Al3x4u

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×