Sari la conținut
Forum Roportal
The Bitch

Flash Forward!

Postări Recomandate

Relativ nou. Deabia un sezon. Inca nu stiu la ce categorie sa-l bag.Am inceput sa-l urmaresc si mi-a capatat atentia.Interesant pana acum.

 

Editat de Intifada

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E din 2009. La cate au aparut de atunci, numai nou nu e :huggles:

 

Mie imi place din ce am vazut, inca nu m-am apucat ca lumea de el, am prea multe la care ma uit deja.

 

Ideea e interesanta.

Editat de Tina_Stanciu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E din 2009. La cate au aparut de atunci, numai nou nu e :huggles:

De aia am si spus relativ nou,pentru faptul ca are numai un sezon pana acum,comparativ cu cele care sunt deja bine stabilite cu audienta si sunt in sezonul 3 sau 4. :tease:

Editat de Intifada

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e din ce in ce mai captivant

e pe alocuri previzibil dar apar surprize, nu vreau sa zic mai multe :lol:

mai am de vazut ultimul episod

in plus, e genul de film care se urmareste cu placere si de barbati si de femei

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am vizitat o cunostinta in spital dupa operatie de inlocuit genunchi si tocmai era timp de un serial american aproape de varsta mea, din November 8, 1965: Days of our Lives ... si in timpul asta a venit si doctorul s-o viziteze pentru progrese.

Pe mine a urlat sa mai tac din gura ca vrea sa stie ce se va intimpla cu copilul din serial ... iar pe adresa doctorului ... ca si asa habar n-au de ceea ce fac si ca nu stie nimic ... si imediat a fost data afara din spital la 2 sau 3 zile dupa operatie!!!

Eu nici o secunda n-am vazut nici din asta insa sint si altele care se inchid in casa si pun semne afara sa nu fie deranjate, scot telefonul din priza, cand incepe serialul ... :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Days of our Lives

Vai URASC aceste telenovele siropoase ( EX: Tanar si Nelinistit,All my Children,Bold and Beautiful) ,previzibile cu drama ieftina si triunghiuri,patrate,hexagoane sau octagoane de relatii amoroase,orfanul care afla ca cutarica e de fapt mama lui si iubita e de fapt verisoara de gradul 2 care era crezuta disparuta prin episodul 1200 dar care era in witness protection program si revine in oras cu operatii estetice de nu o mai recunoaste nimeni,una care se trezeste din coma dupa 5 ani si barbasu e deja insurat cu sora ei si parintii copilului pe care l-au adoptat apar sa-si ceara drepturile...ce mai...varza in toata regula....etc :lol:

Nu au nici in clin nici in maneca cu serialele astealalte.

Alea sunt romane foiletoane televizate de duzina care tin vreo 20 de ani buni.Unde mai pui ca toti actorii sunt alesi cu grija,barbatii toti arata bine,cu muschi,imbracati la 4 ace,toti bogati,directori,doctori,toti au companii,vile,bla bla...iar femeile zici ca au coborat din paginile Playboy sau sunt fotomodele alea tinere si alea mai in varsta arata la 60 de ani ca la 20.

Ce lume fantastica si perfecta in telenovelele asta.:lol: N-are nici unul vreun cos pe fata,cearcane sau parul si machiajul nearanjat.

Eu nici o secunda n-am vazut nici din asta insa sint si altele care se inchid in casa si pun semne afara sa nu fie deranjate, scot telefonul din priza, cand incepe serialul ...

Nici chiar asa sa-ti pui viata on hold ca incepe un serial.Aia e obsesie deja.

Editat de Intifada

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vai URASC aceste telenovele siropoase

 

 

Ca filmele indiene .... sare unu in prapastie de suparare ca s-a paralizat pe picioare si in loc sa moara, se ridica si incepe sa cante, vindecat complet ... :lol:

 

Eu nu inchiriez decat filme franceze sau straine daca gasesc undeva ceva bun, altfel prefer sa merg pe jos in caldura decat sa-mi obosesc ochii sa vad printre reclame cate-o prostie.

 

Am urmarit doar Dynasty, Beverly Hills 90201 si Melrose Place, primele doua parca sint cele mai bune seriale ever facute!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma uitam la Dallas cand eram mica.Ghici cine era favoritul meu? JR :lol:

Editat de Intifada

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma uitam la Dallas cand eram mica.Ghici cine era favoritul meu? JR :lol:

 

 

Bobby la inceput mi-a placut foarte mult ca eram chiar mica si nu intelegeam ce se intimpla acolo in realitate,

insa JR nu mi-a fost favorit decat mult mai tirziu. Mai erau personaje sexy pe acolo dar le-am uitat pe moment.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aţi trecut flash backward la Dallas?

 

n-am văzut chiar toate episoadele, dar e interesantă ideea

am remarcat după ce şi-au văzut bucăţi din viitor, toţi au uitat să-şi trăiască prezentul, obsedaţi dacă se va

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×