Sari la conținut
Forum Roportal
Raluca_r

Intru in panica cand e vorba de sex

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna!O sa par cam fraiera ca nu stiu ce ar trebui sa fac (probabil) ,dar unele pareri pot ajuta din cand in cand,nu?

Eu am 16 ani,el 17.Ideea e ca suntem de 1 an jumate impreuna,chiar tinem mult unul la altul,dar cand vrem sa facem pasul urmator,tot timpul ma pierd.Intru in panica.Si el de fiecare data e dispus sa astepte si nu spune nimic incat sa ma faca sa ma simt aiurea,dar...nu stiu ce sa fac.Nu inteleg ce se intampla de mereu intru in panica,parca nu mai gandesc cum trebuie.Pur si simplu ma sperie rau,mi-e frica si de dureri si tot tacamu' de paranoia,plus ca sa fiu sincera nici nu prea stiu ce ar trebui sa fac eu,pentru ca niciodata nu mi-am batut capul atat sa ma gandesc la sex.Nu e vorba ca nu am incredere in el,pentru ca am,dar chiar nu inteleg...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mereu intru in panica,parca nu mai gandesc cum trebuie.Pur si simplu ma sperie rau,mi-e frica si de dureri si tot tacamu' de paranoia,plus ca sa fiu sincera nici nu prea stiu ce ar trebui sa fac eu,pentru ca niciodata nu mi-am batut capul atat sa ma gandesc la sex.Nu e vorba ca nu am incredere in el,pentru ca am,dar chiar nu inteleg...

inseamna ca nu-ti trebuie inca si ai alte prioritati(foarte bine)

o sa mai cresti si atunci o sa fii pregatita

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Prietenul tau e in calduri rau.Abia asteapta :lol2:

 

Nu-i mai plac plimbarile prin parc.Se gandeste la pasarici deja...Bravo ba!

Editat de FNF

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tu pur si simplu nu esti pregatita inca psihic pentru a face sex. Mai asteapta.

 

Foarte clar asta. Nu ai de ce sa te grabesti...poate fi o experienta proasta. Daca nu ii convine nu iti face griji ca il pierzi...sunt destui baieti iar daca renunta la tine din motivul asta inseamna ca nu prea ii pasa de tine deci mai bine ca scapi de el.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Prietenul tau e in calduri rau.Abia asteapta :hi:

 

Nu-i mai plac plimbarile prin parc.Se gandeste la pasarici deja...Bravo ba!

 

Nu stiu daca e chiar vorba ca numai de asta ii pasa.Cel putin,daca s-ar dovedi ca e in asa cretin,n-ar avea decat,normal ca n-as fi dispusa ca cineva sa profite.Doar ca pana acum ceva timp,totul a decurs perfect normal,pana la asta.Si nu mi-a dat de intledes ca ar fi o mare problema,incat sa intervina certuri si alte idiotenii din aceasta cauza.Numai ca din moment ce incearca,imi dau si eu seama ca asta vrea si asta.Oricum,realizez ca asa zisa problema,posibil sa fie la mine,sau poate nu.Multumesc mult pentru sfaturi,tuturor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×