Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

:cry: Omg...that is freaking sick... :( :( 8) shoking..

http://www.dailymotion.com/visited/search/...emme-coupe-en-2

Şi totuşi, nu cred că este real. Respectiva nu avea cum să mai trăiască dacă chiar ar fi fost ruptă

Editat de PSC2007

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ATENTIE! Textul urmator este un pamflet. Orice asemanare cu persoane sau fapte reale este PUR intamplatoare.

 

A fost ODATA ca niciodata un Forum... Userii erau fericiti si postau cu placere sub atenta supraveghere a celor de sus. Subiectele erau interesante si indelung dezbautute. Inteligenta mustea din fiecare post, inundand creierul cititorului intr-un mod ne mai intalnit pana atunci. Offtopicul era un monstru necunoscut userilor Forumului. Dar (intotdeauna exista un dar) lumile virtuale sunt arareori ferite de demonii realitatii… creaturi oribile cu 5-6 capete decorate cu coarne si tepi (cam ca baietasii suparati de clasa a 9-a sau a 10-a de prin licee care o dau pe “haus” cand se “maturizeaza”)…. Parosi si urati… si rosii…

Eh, intr-o zi cu mult soare cibernetic… Armatele demonice au batut la portile Forumului, conduse de Tata Lor… Ala rau de respira greu…. Prostia! Uimiti, pasinicii locuitori ai Forumului au tastat rapid cate un “!” cu bold. “Hi hi” raspunse Prostia introducand notiunea de offtopic. Miscarea aceasta a derutat intreaga comunitate… si profitand de haosul creat… au dezlantuit macelul… Sangele a inceput sa curga siroaie pe topicurile cele mai frumoase… categoriile erau pline de tipete de groaza si indignare… In cateva secunde, Ortografia si Gramatica au cazut secerate la pamant… templul le-a fost distrus si in locul lui s-a asezat pe un scaun jegos de Internet caf

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am adus aminte (de fapt, mama mi-a reamintit) o

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu mey PSC2007 aloneandsad are super-dreptate! si eu sunt sigura k am auzit-o de pe forumul/topicul asta, k de altuncdeva chiar n-am de unde! :flowers: :crazy: sorry psc

Mă rog, asta contează mai puţin...

Editat de PSC2007

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Şi totuşi, suntem la "Poveşti de groază".

Acum 2 ani pe vremea asta (deci

Editat de PSC2007

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

FOTRA TATAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

AM FLAT CEVA BETON!!!!!!!!!!!1

 

care este din bucuresti si are chef sa experimenteze pe propria piele experiente super horror sa luamm toti legatura pt a merge in biblioteca nationala(acolo unde au ars 4100 de oameni in trecut)

 

stiu pe cineva care a lucrat acolo cand s-a consstruit si mi-a spus ceva de cenul ca biblioteca este cu 4 nivele subterane dar numai cine cunoaste si are schita poate trece de primul nivel(subsol1).sunt pereti secreti si cladirea este ca un labirint .Are tunele subterane care dau in casa poporului,trecand pe sub dambovita si in piata scanteii.SI dealungul anilor toata lumea spune ca este superbantuita cladirea.Va dati seama 4100 de spirite inca bantuie Biblioteca nationala.Paznicii de acolo sunt nebuni si sunt inarmati dar cineva ne va ajuta sa intram (cel cu planul cladirii) :o:

Ce ziceti ne bagam??? :focus:

 

Astept sa imi raspundeti ca vreau sa facem echipa

BAiatul spune ca putem intra maxim 10

 

am si camera video fortaaaaaa!!!!!!!!

 

 

a luat cineva pozele alea de la aloneandsad pana acum sau s-a facut pierduta ca de obicei????voi credeti ceva dint treaba asta cu pozele din cimitir ca nu se incarca ca ....bla bla bla...?

 

aloneandsad puteai sa spui ca sunt luate de undeva si gata nu te mai stresa lumea...

 

sper sa nu arunci vre-un blestem satanist pe mine ok da prea de tot e treaba

Editat de Golan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×