Sari la conținut
Forum Roportal
Djlamaiee

program anti reclame

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

puteti sa-mi dati exemple de programe care sa faca sa nu imi mai apara reclame pe net deoarece din cauza asta merge praf netu . cate o data stau si 1 min la o pagina si ghiciti ce scrie: se transfera date de la google ads

puteti sa ma ajutati?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut, din cate stiu eu iti trebuie un firewal sau un antispyware. Windows-ul are firewal incorporat.....uita-te daca iti este activat. De asemenea poti sa-ti instalezi programe de antispy....sunt foarte multe programe free...da un search ep google .

Sunt si antivirusi care au incorporate module antispy.Spre exemplu...eu folosesc avg free edition si sunt multumit...mai imi apar cateodata reclame dar destul de rar.

Sper sa-ti fie de folos raspunsul meu :ok:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
puteti sa-mi dati exemple de programe care sa faca sa nu imi mai apara reclame pe net deoarece din cauza asta merge praf netu . cate o data stau si 1 min la o pagina si ghiciti ce scrie: se transfera date de la google ads

puteti sa ma ajutati?

 

Dacă folosești firefox [ și ar fi bine să folosești, oricum să nu folosești Internet Explorer, care are o securitate foarte slabă ] atunci ai la dispoziție c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×