Sari la conținut
Forum Roportal
Figaro102007

vreau si eu o parere

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ieri am aflat ca de revelion prietena mea s-a sarutat in repetate randuri cu fratele meu de 16 ani.... am aflat din intamplare de la un prieten care a dormit la mine si care facuse revelionul impreuna cu noi si cand s-a trezit a venit la mine in camera sa bem cafeaua impreuna, si din vorba in vorba, fara sa vrea, s-a scapat... ca tu sti ce perla ti langa tine...??...atunci a intrat si mama in camera si auzind discutia spune: eu stiam de mult... am crezut ca imi cade lumea in cap...de ce nici unul dintre ei nu au putut sa imi spuna pana acum? Oare pentru faptul ca tin la mine si nu au vrut sa ma supere sau le-a fost frica de reactia mea.... In fine...intreband-o pe ea...zambeste si prima reactie a fost: tu crezi ca numai eu am fost de vina? Am crezut ca dau cu ea de pamant! 3 lucruri: 1- suntem impreuna de aproape un an, 2-cel cu care s-a sarutat e tocmai fratele meu si 3- totusi este cu 4 ani mai mic decat ea... Nu stiu ce sa spun, va rog ajutati-ma cu un sfat...ma simt tradat de amandoi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Translation: Esti un fraier si fac ce vreau din tine. Cam asta vad la prietena ta. Da alte detalii si iti mai dau si alte pareri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta se intampla cand exista o rivalitate intre frati . Iar ea s-a jucat cu focul . Onest era .... sa se desparta de tine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu zic ca sunteti rautaciosi, finca draga de ea probabil nu era hotarata pe care sa-l aleaga si a vrut sa verifica......mai personal....... :o: :crazy: :cheer: :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu ea e de vina, ci fratele, cum ar fi sa ma sarut cu prietenul surorii mele, nici nu se pune prolema.

 

Intotdeauna e nevoie de doi pentru o chestie din asta :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Adevarat, dar ea e o tipa, ala e fratele lui, te poti astepta sa te insele o fata, dar fratele rau, atunci ce pretentii ai dela viata. In ziua de azi, lumea se inseala, a innebunit, esti anormal daca nu inseli, cea mai mare greseala e cand devii asa, uiti ce ai promis.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Corect. Desi nu pot deduce multe din lipsa de detalii, o persoana care se baga intre doi frati si nici nu regreta nu imi inspira incredere. Relatiile se mai si sfarsesc, iar fratele e frate pentru totdeauna, si cine risca sa bage o asemenea zazanie, care probabil nu va fi uitata curand, nu stie sa respecte asta. Nu ca el ar fi mai breaz, dar gandeste-te ca e un baiat de 16 ani cu hormonii facandu-i ravagii in cap.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pretena ta e foarte vinovata! E cu 4 ani mai mare ca fratitu...deci e mai matura,cel putin ar trebui sa fie :| ,si fratele tau are o mica vina ca s-a lasat... :|

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×