Sari la conținut
Forum Roportal
cruze

Doresc niste idei sfaturi !

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

lasam toate deoparte si trecem la lucruri mai serioase :

 

- sper si dak puteti a ma ajuta in privinta de a imi da niste idei in legatura cu mine : eu am de asteptat 22 de luni pana sper sa`mi cumpar o masina dar eu tocmai de pe acum incep sa`mi fac griji ce masina sa`mi cumpar | eu vreau sa stiu cum sa fac sa treaca timpul mai repede , fiindca nu mai pot sa astept . dar peste 22 de luni adica 2 ani fix crek cate masini vor mai aparea pe piatza, incat no sa pot alege dar pana atunci nu am ce sa mai fac sa treaca timpul repede | si mor de nerabdar

 

- asa ca deaceia am deschis un topic sa dezbatem subiectul meu dak aveti nijte idei .. la care ma pot ajuta cat de cat ! sau macar nijte sfaturi k de la mama la copil ..

 

ASTEPT : sfaturii , idei . . .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
lasam toate deoparte si trecem la lucruri mai serioase :

 

- sper si dak puteti a ma ajuta in privinta de a imi da niste idei in legatura cu mine : eu am de asteptat 22 de luni pana sper sa`mi cumpar o masina dar eu tocmai de pe acum incep sa`mi fac griji ce masina sa`mi cumpar | eu vreau sa stiu cum sa fac sa treaca timpul mai repede , fiindca nu mai pot sa astept . dar peste 22 de luni adica 2 ani fix crek cate masini vor mai aparea pe piatza, incat no sa pot alege dar pana atunci nu am ce sa mai fac sa treaca timpul repede | si mor de nerabdar

 

- asa ca deaceia am deschis un topic sa dezbatem subiectul meu dak aveti nijte idei .. la care ma pot ajuta cat de cat ! sau macar nijte sfaturi k de la mama la copil ..

 

ASTEPT : sfaturii , idei . . .

 

IO am o alta idee mai buna

suna-ti prietenii si dezbateti problema la o cafea. poate ei inteleg ce naiba vrei tu sa comunici, cu scrisul nu prea te descurci.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu tot n-am inteles cum de un an a ajuns sa aiba 11 luni.

 

n-ai auzit ca a dat boc-poc o ordonanta de urgenta prin care anul va avea 11 luni ?

 

nimic nu stii liviule !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sfat: angajeaza-te si si sa vezi cat de repede o sa treaca timpul. :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

o avea sau nu o avea anu 11 luni in Romani asta ramane de vazut(dar aici orice e posibil)

Pai daca totusi vrei sfaturi despre ce masina sati cumperi spunene si un buget

si oricum daca de acum te gandesti la ce masina sati iei e de rau ca o sa devina de nesuportat asteptatu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nimic nu stii liviule !

Pfoai! :doh:

Ca bine zici. Acu' mi-am dat si eu seama ca de fapt, un an are o luna in plus fata de cum stiam eu inainte.

 

Lasand gluma deoparte, cred c-ar fi buna si varianta unui job. Daca poti, normal. Pe langa faptul ca ar trece timpul mai repede, ai putea sa-ti rotunjesti bugetul pentru achizitionarea unei masini. Si daca esti baiat strangator, poate vei avea ocazia sa-ti cumperi un muscle-car ca-n avataru' tau.

Ah, da... Sper ca ai permis de conducere. Daca n-ai inca, gandeste-te mai intai la asa ceva si dupa aia la masina. Numai bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Yoo crek eshti km nerabdator. Ai ocupatzie? Dak nu...esti de intzeles.

 

Incerc doar sa vorbesc acelasi dialect pe care-l folosesti tu.. :doh:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pryntz33$@, aici 3r@y!

 

Bine, hai sa nu stricam acum topicu' omului si sa-l transformam in "sunt shukr jy am t@L3nt partea a doua".

 

 

Ici, ici. :D

 

 

Baai, hai sa nu! Ca mare dreptate ai. :doh:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Yoo crek eshti km nerabdator. Ai ocupatzie? Dak nu...esti de intzeles.

 

Incerc doar sa vorbesc acelasi dialect pe care-l folosesti tu.. :doh:

pryntz33$@, aici 3r@y!

 

Bine, hai sa nu stricam acum topicu' omului si sa-l transformam in "sunt shukr jy am t@L3nt partea a doua".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×