Sari la conținut
Forum Roportal
Puccalovegaru

Love...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

buna....nu stiu ce sa cred.....vreau niste pareri...acum ceva timp placeam un baiat foarte mult. adica nu stiu ce sa zic era deja obsesie , el imi tot spunea ca ma place si pe mine si p o prietena de-a mea... si un prieten de-al lui foarte bun mi-a spus ca isi bate joc de mine dar nu l-am crezut...de atunci au trecut aproape 3 luni...timp in care el s-a schimbat foarte mult.. si acum spune ca ma place si arata asta..si prietenului lui a spus la fel si el nu ma minte( prietenul lui) ....si nu stiu ce sa fac sa am o relatie cu el sau nu ??? sfaturi va roog :jester:

Editat de Amarena
incearca sa iti amintesti cum scriai la scoala si nu mai scrie ca pe mirc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se pare k 3sti pe la primele dragosti. Daca tu te-ai decis sa ai un partener de love, conteaza mai putin daca te minte sau nu in prima perioada. Important este sa nu te indragostesti si sa-l consideri un mincinos, chiar daca pare ca spune adevarul, cel putin pe durata primului an de relatie (daca dureaza atat). Puteti sa va dulcegariti si sa va jucati cat vreti, dar tu sa-ti aduci mereu aminte ca pana nu trece cel putin un an de zile, dragostea nu este adevarata. Dupa anul asta de relatie, abia atunci sa incepi sa-l consideri un posibil partener de viata, nu-ti face prea multe vise frumoase, ca atunci cand te trezesti te dai cu capul de ele si doare rau. Succes! :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×