Sari la conținut
Forum Roportal
Rachella

Demodex

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Stie cineva mai multe despre acest parazit? se poate trata? prietena mea sufera de acest virus demodex , asta i sa gasit la analize , a facut toate tratamentele posibile nimic nu a dat rezultate.

 

Am auzit de o clinica in ungaria insa nu sti cum as putea lua legatura cu un medic dermatoloog.

poate ma ajutati voi.

 

Multumesc mult

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si de ce vrei in Ungaria? Avem si noi dermatologi buni ca Dl Doctor Ioan Nedelcu si Dna Luminita Marinescu de care eu personal am fost multumita. Asta daca esti in Romania...

 

Acum am vazut ca nu esti in Ro, la profil scrie Bucuresti...m-ai indus in eroare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si de ce vrei in Ungaria? Avem si noi dermatologi buni ca Dl Doctor Ioan Nedelcu si Dna Luminita Marinescu de care eu personal am fost multumita. Asta daca esti in Romania...

 

Acum am vazut ca nu esti in Ro, la profil scrie Bucuresti...m-ai indus in eroare.

 

 

 

nu e vorba de mine , e vorba de prietena mea , eu nu locuiesc in romania dar prietena mea da. De 5 ani se chinuie cu tot felu de tratamente nimic nu a dat rezultate.

 

Auzisem de o clinica in budapesta si vroiam sa aflu mai multe informatii si cum pot contacta un dr dermatolog.

 

Dr ioan nedelcu si Dna Luminita Marinescu la ce spital sunt? sau ce clinica? so intreb pe prietena mea daca a fost la ei.

 

Se poate trata?????????? e terminata si nu stiu cum sa fac so ajut. Ea imi spune ca nu se trateaza si nimic nu a dat rezultate la ea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×