Sari la conținut
Forum Roportal
creionul cu luneta

5 august 2:20

Postări Recomandate

Salut

Ma numesc Marian, am 14 ani si citind ce ati scris voi m-am decis sa scriu shi eu cv.Tin sa precizez ca tot ce voi scrie s-a intamplat in realitate.

Locuiesc in ploiesti, dar vacantele de vara le petrec la tara.Imi place mai mult acolo(pana la varsta de 4 ani am locuit acolo).

Intr-o noapte, cred ca prin luna iulie sau august, m-am trezit din cauza latratului cainelui meu(aud foarte bn in somn).Am stat putin sa ascult ce se intampla si toti cainii de pe strada mea latrau.Insa din cauza cainelui meu nu prea auzeam de ce.Cand in sfarsit s-a oprit, am reusit sa deslusesc sunete ce semanau foarte bine cu cele de copita de cal(drumul este asfaltat).M-am uitat la ceas si era ora 2:20.Deci era imposibil sa fie vreun cal pe strada.Dar ciudat este ca nu se auzeau sunete scoase de 4 picioare ci de 2; ca si cum cnv ar merge cu copite in loc de picioare.Nu vreau sa ma avant si sa spun ca era chiar satana, deoarece nu am de unde sa stiu , dar in acea noapte la asta m-am gandit prima data.Dupa ce a trecut de casa mea, au inceput sa latre cainii caselor urmatoare.Eu am ascultat in continuare.Se indeparta, dar cand a ajuns la capatul strazii, s-a intors si a inceput sa se plimbe prin fata curtii mele(pe strada) pe o raza de vreo 50-60 m.Apoi nu imi amintesc cum, dar nu se mai auzea.

A doua zii i-am spus totul prietenului meu Vlad.El sta in Bucuresti si la fel ca mn vine vara la tara.La fel ca mine si el este "pasionat" de lucruri de genul asta.Apoi, peste cateva zile am avut un vis in care Vlad ma ducea la un prieten al sau in alta tara, care auzise aceleasi lucruri ca si mine, dar care era mult mai informat.Tipul mi-a spus ceva legat de ce auzisem, dar nu imi amintesc ce si ceva despre data de 5 august 2:20(ora la care auzisem eu copitele).Si inca ceva cu 11, dar nu-mi amintesc ce.

Acum cativa ani, Vlad a visat-o pe matusa sa murind de Craciun.Si a murit de Craciun.Ideea e ca dupa ce i-am povestit intamplarea mea m-a visat si pe mine murind pe motocicleta, impuscat in cap.

Daca cnv stie ceva despre 5 august 2:20 sa scrie p forum.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

5 august 2:20 o fi o zi cu ghinion si daca sa intamplat ce sa intamplat cu Vlad acela ar fi bine sa te ti departe de motociclete toata viata

si iar l-a 5 august 2:20 cauta pe google e mare :doh: daca gasesc ceva vin cu edit si te anunt

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×