Sari la conținut
Forum Roportal
RHS

Schimb site cu un url .com .net .ro .eu, etc.

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu stiu daca este prea corect titlul dar ideea este urmatoarea: Sunt dispus sa dau www.rhsystem.co.nr (adresa si continut) pe un domeniu .ro .com .net .eu, etc. (nu este prea importanta extensia).

 

Cine este interesat imi poate lasa un pm cu id-ul de mess.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

adica tu faci si pagini web?....pe un subdomeniu sau cum?...vad ca esti paralel rau cu internetul,intre .com si .ro este diferente mare de pret...apoi nu vad ce ofera site-ul tau.......nu mai stau sa verific,dar daca ai cu ce te lauda legat de sitel asta,cauta-ma la id alex.vipe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
adica tu faci si pagini web?....pe un subdomeniu sau cum?...vad ca esti paralel rau cu internetul,intre .com si .ro este diferente mare de pret...apoi nu vad ce ofera site-ul tau.......nu mai stau sa verific,dar daca ai cu ce te lauda legat de sitel asta,cauta-ma la id alex.vipe

 

Nu stiu care e mai paralel...pentru ca eu am scris ceva si tu intelegi altceva. Am zis ca eu iti dau tie site-ul respectiv, continutul si adresa iar tu in schimb sa imi dai un domeniu platit pe un an de zile.

Pe mine nu ma intereseaza ce domeniu cumperi tu, deasta nici nu am spus nimic despre pret. Tu poti sa cumperi daca nu ai deja orice domeniu, poate sa fie si 1 euro pe an, chestia care o vreau eu e un domeniu BUN, nu subdomeniu sau un domeniul de genu com.ro co.uk ci doar domenii "normale" .ro, .net, etc.

 

Mai mult de atat nu am cum sa iti explic.

 

 

Da, creez si pagini web cu ajutorul limbajelor html si php ajutate de java script si flash. Ce te-ar interesa nu pot sa imi dau seama.

 

Site-ul este un tracker, asa cum spune si numele "romanian tracker". Pentru a beneficia de continutul lui adica de torrente, fiecare vizitator trebuie sa se inregistreze. In site sunt o gramada de optiuni pentru admin si cateva chestii pentru useri care oricum nu fac mare lucru, nu au ce face in afara de "Advanced Member" care pot sa faca upload de torrente.

 

Bafta si te rog alta data fi mai atent cu ce scriu unele persoane si incearca sa nu mai fi ironic ca nu sti ce poate celalalt sau daca are habar sau nu. :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×