Sari la conținut
Forum Roportal
aditza_19

Cei simpatici dar si antipatici

Postări Recomandate

Aici as vrea sa ne exprimam parerea despre cei ce ne sunt simpatici sau antipatici.Binenteles cu limitele de rigoare.Ar putea fi interesant.Sper si cred...

Momentan cei simpatici: Iuliachristal, intotdeauna va avea ceva util de spus.O persoana idealista ce apreciaza lucrurile cu adevarat frumoase.Un suflet de copil ce te indruma spre frumos.Exprima blandete dar si atitudine pe de o parte.Nu cedeaza in fata celorlalti doar pentru ca se afla in inferioritate numerica.

Gargbird.O persoana mai mult decat interesanta care imi este dator cu o bere.Stie sa poarte o conversatie si sa urmeasca firul ei cu atentie.

 

Antipatii: BurQa pentru extremele care le afiseaza.Un mod acid de a respinge convingerile altora.

 

Sunt doar simple pareri.Pot fi eronate in privinta unora.Nu fac atac la persoana.Cele acuzate pot riposta dar cu limitele pe care mi le-am impus si eu.

Poate fi un topic in care ne cunoastem mai bine.

Editat de Aditza_19

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Simpatici: Teasa, hehe. Desteapta, cu simtul umorului, sufletista, iubitoare de frumos si, nu in ultimul rand, necunoscuta.

 

Antipatici: Eu. Las pe altii sa argumenteze :).

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Simpatici: Teasa, hehe. Desteapta, cu simtul umorului, sufletista, iubitoare de frumos si, nu in ultimul rand, necunoscuta.

Serioja e haios. Suptscriu. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiti cum se spune " la bine si la rau ? " Acesta este raspunsul meu personal la mesajul din titlu " nu conteaza cine infinge sau cine linge ... pentru mine toti sunteti dragi si simpatici . " Unii poate poarta o masca aici pe forum si se dau altii decat sunt , nu conteaza . Suntem intr-o comunitate , precum fratii . Asa ar trebui cel putin . Si fratii se mai calca in picioare si se mai inteapa . :crazypilot:

Imi place forumul Roportal mai mult decat oricare altul . :help:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu imi este antipatic niciun user de pe acest forum, fiecare are propria personalitate si chiar daca uneori sunt discutii in contradictoriu, reprezinta "sarea si piperul" forumului.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aici as vrea sa ne exprimam parerea despre cei ce ne sunt simpatici sau antipatici.Binenteles cu limitele de rigoare.Ar putea fi interesant.Sper si cred...

Momentan cei simpatici: Iuliachristal, intotdeauna va avea ceva util de spus.O persoana idealista ce apreciaza lucrurile cu adevarat frumoase.Un suflet de copil ce te indruma spre frumos.Exprima blandete dar si atitudine pe de o parte.Nu cedeaza in fata celorlalti doar pentru ca se afla in inferioritate numerica.

Gargbird.O persoana mai mult decat interesanta care imi este dator cu o bere.Stie sa poarte o conversatie si sa urmeasca firul ei cu atentie.

 

Antipatii: BurQa pentru extremele care le afiseaza.Un mod acid de a respinge convingerile altora.

 

Sunt doar simple pareri.Pot fi eronate in privinta unora.Nu fac atac la persoana.Cele acuzate pot riposta dar cu limitele pe care mi le-am impus si eu.

Poate fi un topic in care ne cunoastem mai bine.

 

Exista un topic unde se trateaza subiectul:

 

http://www.roportal.ro/discutii/ftopic53194.html

 

Asa ca ...INCHIS.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×