Sari la conținut
Forum Roportal
Nikos_01

Te afecteaza situatia de la Spiru Haret

Postări Recomandate

Unul din comentariile privind aceast scandal:

 

logic ca ma afecteaza eu miam luat de la mana de la gura ca sa platesc taxele am cumparat manuale am facut curs suplimentar si cu c ma aleg??? cu o gaura in buzunar de peste 65 milioane in 3 ani. Acum sunt nevoita s o iau de la 0 pt ca ministerul lu peste nu sia facut treaba la timp!!! sa-i ia _ pe toti din guvern!

 

Restul comentariilor, aici

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Te afecteaza situatia de la Spiru Haret

In aceeasi masura in care ma afecteaza ca lui X i-a scazut cifra de afaceri in ultimul an.

Dar m-am saturat sa aud numai asta la stiri... mai bine ar arata mai des huiduielile la adresa lui Basescu - alea sunt cu adevarat delicioase.

 

Vorba Diclonei, macar corecteaza comentariul acela.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sper sa nu ma afecteze ... ar fi bomboana de pe coliva ...

Ei cred ca se va rezolva de la sine. Si, in nici un caz, cum spune Androneasca.

Pana la urma in justitie se va trata problema.

 

Parerea mea ca, este mult mai rau de cei de la Cantemir, cei care au masterate acolo.

Din 34 de specialitati, una nu este avizata. Nu acreditata.

Aceia, chiar ca au facut scoala degeaba.

Editat de laurent-III-rd

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma afecteaza din moment ce viitorul ginere risca sa fi pierdut banii si anii acolo si culmea la drept.Noroc ca fiica mea taman ce si-a dat licenta la jurnalism in alta parte dar era sa ajunga si ea la Spiru. Na ca am gasit ocazia sa ma laud si eu un pic,offtopic, :scare:

 

Eu cred ca o sa se rezolve "pozitiv" ca sa zic asa, doar suntem in an electoral nu? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma afecteaza din moment ce viitorul ginere risca sa fi pierdut banii si anii acolo si culmea la drept.Noroc ca fiica mea taman ce si-a dat licenta la jurnalism in alta parte dar era sa ajunga si ea la Spiru. Na ca am gasit ocazia sa ma laud si eu un pic,offtopic, :scare:

 

Eu cred ca o sa se rezolve "pozitiv" ca sa zic asa, doar suntem in an electoral nu? :)

Evident ca pozitiv. Si, nu numai ca este an electoral.

Ci, din multe alte puncte de vedere.

Si in plus de asta, Romania, daca ar fi actionata in judecata la Curtea Europeana, ar pierde.

De aia spun ca, ministra, abereaza. Probabil invatata de altii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma afecteaza din moment ce viitorul ginere risca sa fi pierdut banii si anii acolo si culmea la drept.Noroc ca fiica mea taman ce si-a dat licenta la jurnalism in alta parte dar era sa ajunga si ea la Spiru. Na ca am gasit ocazia sa ma laud si eu un pic,offtopic, :scare:

 

Eu cred ca o sa se rezolve "pozitiv" ca sa zic asa, doar suntem in an electoral nu? :)

 

 

Felicitari pentru copii tai , asta nu/i lauda , ai cu ce te mandrii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×