Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Dragostea din tei

Postări Recomandate

Aici la sarbi (in Muntenegru) melodia lui Ozone este ascultata foarte des: am auzit-o de nenumarate ori pe plaja, in discoteca.

Ritmul a prins, chiar e fredonata de unii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

yep, si aici o aud de cateva ori pe zi. e super sa-i auzi pe astia cum pronunta dragostEEa. ::(:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E un hit peste tot prin Europa!

Eu am avut o cunostinta care sa-a dus in Spania si era sa se inece cu paella cand o auzit O-Zone :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hei....de foarte curand acest "HIT" a ajuns si in Canada :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

... aveti dreptate este plina europa cu aceasta melodie.

stiti careva cine a mai cantat aceasta melodie :?: imi sunt foarte cunoscute versurile, precis pe vremuri a mai fost cantata de cineva. dar sincer nu imi amintesc. :( :( :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu ma insel...si din cate am inteles o formatie din franta a copiat melodia celor de la O-zone.Astia au cerut drepturi de autor si chiar au castigat.Se pare ca de atunci toti au luat-o razna...

Si sa va mai dau o "bomba"...acum 2 seri la Jocurile olimpice in pauza meciului de baschet dintre Americani si ...greci(daca nu ma insel) canta chiar "Dragostea din tei"!!!! ](*,) Am ramas masca...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca nu ma insel...si din cate am inteles o formatie din franta a copiat melodia celor de la O-zone.Astia au cerut drepturi de autor si chiar au castigat.Se pare ca de atunci toti au luat-o razna...

Si sa va mai dau o "bomba"...acum 2 seri la Jocurile olimpice in pauza meciului de baschet dintre Americani si ...greci(daca nu ma insel) canta chiar "Dragostea din tei"!!!! ](*,) Am ramas masca...

 

Interesant.

M-am uitat pe topul European si cine credeti ca este pe locul 2.

http://www.mtv.de/europeantop20/index.php

Au mare succes baietii, bravo lor. Sper sa castige ceva din toata afacerea asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

melodia nu mi se pare nu stiu ce :!: versurile mi se par banale; ::(: dar ce sa faci melodia are ritm care prinde :dee acasa nu as opta pentru o melodie ca dragostea din tei dar daca sunt la un chef sau ceva de genu dansez fara treaba si pe ozone :( tay tay

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La melodie imi place doar ritmul si cum ai spus si tu nu as asculta-o acasa dar in discoteca si la chefuri e printre cele mai tari.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mi se pare ca are un ritm naspa...nu-ti inspira nimic nici versurile nici nimic.Cand aud vocea alora mi se "face pielea gaina". Fiecare cu gusturile lui...doar stiti vorba:de

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×