Sari la conținut
Forum Roportal
Miss Bitch

Vreau eu, nu vrei tu; vrei tu, nu mai vreau eu

Postări Recomandate

vi s`a intamplat vreodata sa va oferiti si sa vreti cu adevarat ceva, dar sa nu vrea persoana de langa? :)

iar dupa o perioada de timp, sa vrea persoana de langa cu ardoare si sa nu mai vreti voi? :evil: :cheer:

de la un timp incoace, numai asa mi se intampla. cand vreau eu, nu vrea persoana in cauza; cand nu mai vreau eu, se schimba roata :- .

vi s`a intamplat vreodata? in ce situatie? :- (se admit orice gen de situatiiiiiiiiiiiiiiiiiii :roll: )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

6 ani de zile numai asa am dus-o cu fosta mea iubire...Si chiar si acum ni se intampla...Noi i-am zis:"cand eu te iubesc, tu nu ma iubesti si invers" :roll: Si chiar asa a fost...cand mie mi se aprindeau calcaiele dupa el, el era indiferent, apoi cand i se punea lui pata pe mine eram eu indiferenta...

Nu mi-am putut explica fenomenul, dar cred ca sta undeva in subconstient, pt ca stii cum e: cand ti se acorda atentie parca nici nu vrei sa stii ca acea persoana exista...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da, sa stii ariana2006 k nici eu nu imi pot explica acest fenomen :doh: . si mie mi se intampla acelasi lucru de un an de zile :doh:" . eu am prieten si respectivul are si el prietena de 4 ani :) . insa nu stiu ce anume ma atrage asa de mult la el :doh: . cand am vrut eu sa fim amanti :doh: , nu a vrut el(adik s`a abtinut din rasputeri sa reziste si mi`a spus k dak nu era prietena lui, nu s`ar fii intamplat asa :haha: ). acum, dupa o perioada lunga de timp, se intampla exact invers :) . vrea el neaparat, si nu mai vreau eu :)" .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Shi mie mi se intampla chestii de genul la tot pasul ...

Pentru mine , deja a devenit un fenomen obisnuit ... :)

Pacat k nu mereu toate sunt in favoarea mea ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si k sa ma bag si eu... la mine tot timpul sunt in defavoarea mea...

Ori aleg "relatie stabila" ori imi iau piciorusele in spinare.. si nici prin gand sa nu-mi treaca amante....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si k sa ma bag si eu... la mine tot timpul sunt in defavoarea mea...

Ori aleg "relatie stabila" ori imi iau piciorusele in spinare.. si nici prin gand sa nu-mi treaca amante....

e bine k esti fidel...dar cateodata, o aventura d`asta mai pe de alaturi e benefica(desi nu sunt adepta infidelitatii) :) . si la mine cateodata sunt lucrurile in defavoarea mea, dar de cele mai multe ori sunt in favoarea mea...adik atunci cand se intoarce roata... :haha:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de multe ori mi s-a intamplat :) si de multe ori am sarit la gatul celuilalt cu cicaleala :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×