Sari la conținut
Forum Roportal
Adita232

Iubita Geloasa

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

nope :)

pt ca n-am de ce sa fiu geloasa caci imi cunosc foarte bine partenerul si stiu ce relatie avem

 

 

Atunci e naspa !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, te astept pe tine sa imi explici. :)

Chiar vroiam sa scriu " Unde este Olivia?".

 

Apropo de tragedie, tu nu esti deloc geloasa?

 

nope :cheer:

pt ca n-am de ce sa fiu geloasa caci imi cunosc foarte bine partenerul si stiu ce relatie avem

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Atunci e naspa !

 

:)

sa mori tu ?

:cheer: :doh:

ia sezi matale bland, termina de baut laptele cu ciocolata, sterge-te frumos cu un servetel si incearca sa castigi niste experienta de viata, traind in real life si apoi mai discutam ;)

peste vro 10 ani :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cei 3 DACĂ:

1. Dacă tu nu eşti gelos, e posibil să ţi se pară a fi exagerată orice trăire a iubitei tale. La urma urmei, nu-i mai da motive!

2. Dacă hăhăi cu toate colegele tale la telefon, d

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:)

sa mori tu ?

:cheer: :doh:

ia sezi matale bland, termina de baut laptele cu ciocolata, sterge-te frumos cu un servetel si incearca sa castigi niste experienta de viata, traind in real life si apoi mai discutam :tease:

peste vro 10 ani ;)

 

O tuu prea perfecta persoana, cea care le stie pe toate, care care a trecut prin tot avand experienta multa, vezi sa nu bubui! :D

 

PS: Nu e nici un politai pe aici sa o sanctioneze pentru expresii gen "sa mori tu?" ! Nu de alta, dar sunt prea de mahala.

 

Inapoi la subiect.

 

Adita, vezi ca problema poate fi chiar la tine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Inapoi la subiect.

Adita, vezi ca problema poate fi chiar la tine.

 

scurt pe doi

Adita te-a rezolvat domnu Joe, sper ca a fost destul de clar :)

 

on topic:

eu am inteles din ce ai povestit ca fata are o problema emotionala

as incerca sa o conving ca e spre binele ei sa vorbeasca cu cineva specializat in probleme de genul asta, mai ales ca presupun ca sunteti adolescenti si la varsta asta pot fi normale astfel de situatii

spui ca e anemica, ca se simte rau cand se enerveaza ... eu zic ca si problema asta are o cauza psihica

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar de cand sunt intr-o relatie si am vazut cat de geloasa e, m-am cam distantat de toata lumea, am incercat sa inteleg am lasat multe de la mine, pentru ca o iubesc si vreau sa-i fac pe plac, dar nimic.

 

Foarte rau. Ia revino tu la vechile amicitii, daca tot esti acuzat de gelozie pe degeaba. Ai rezolvat ceva daca te-ai indepartat de prieteni? NU. Si tot multumita nu e.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
scurt pe doi

Adita te-a rezolvat domnu Joe, sper ca a fost destul de clar :cheer:

 

on topic:

eu am inteles din ce ai povestit ca fata are o problema emotionala

as incerca sa o conving ca e spre binele ei sa vorbeasca cu cineva specializat in probleme de genul asta, mai ales ca presupun ca sunteti adolescenti si la varsta asta pot fi normale astfel de situatii

spui ca e anemica, ca se simte rau cand se enerveaza ... eu zic ca si problema asta are o cauza psihica

 

 

Wow, acum ai descoperit ca e de cauza psihica? :)

Greu gandesc unii.

 

 

Adita tu mia bine axeazate sa ii dovedesti cat de mult ti la ea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Adita tu mia bine axeazate sa ii dovedesti cat de mult ti la ea.

 

off

iar altii scriu la fel de greu :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Adita tu mia bine axeazate sa ii dovedesti cat de mult ti la ea.

Stie asta. Chiar ea mi-a spus. Dar are obiceiul ala sa gandeasca prea mult si sa-si imagineze tot felul de absurditati. Si e convinsa de ideea ca baietii cad in capcanele fetelor usor, uneori chiar fara vointa lor iar fetele nu. Cred ca stiti la ce ma refer. Am inceput si eu sa ma gandesc ca ar putea fi ceva psihic. Cat despre sfatul cu psihologul nu i-ar pica bine deloc. E o rebela, nu asculta aprope pe nimeni si se supara foarte usor, mai ales cand cineva ii spune ca a gresit ceva sau ca nu e bine ca face asa. E convinsa ca are caracterul format si nu se poate schimba pentru ca asa e ea cu defecte si calitati. Dar eu nu cred ca omul de la 16 ani incolo nu se mai schimba.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×