Sari la conținut
Forum Roportal
alex866

Voi cum procedati ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cand iubesti enorm de mult , iar persoana iubita vrea "departire"

 

Va cere pauza , crezand ca veti uita tot , si veti trece peste asta , si o veti uita !

Cum procedati ???

Ce faceti ???

 

Mie mia cerut pauza crezand ca o voi uita , cred ca vrea pe altcineva langa ea !

E a 4 zi , traiesc in chinuri groaznice , stiu ca mai sunt putin in sufletul ei , dupa o relatie de 2 ani , dar cum poate uita clipele

frumoase , amintirile ???

O iubesc mult de tot ... sa fac eu primul pas ?? Sa ma duc la ea cu un buchet de flori ???

 

Cum sa procedez ??? Nu vreau sa o pierd ...

 

Va multumesc.

Editat de alex866

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca sti ca unca te iubeste n'ai ce pierde.....incearca.......dar daca nu mai vrea las'o nu te umili........daca incerci si zice nu poate are pe altcineva.....vrea sa fie cu altu sau pur si simplu nu te mai iubeste........si decat sa va chinuiti impreuna a ales aceasta varianta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

problema e ... ca mi-a zis ca nu ma mai iubeste ... dar stiu foarte bine ca nu e asa , o simt ...

 

Simt ca inca ma mai iubeste ... sa mai astept ??? sa mai indur in tacere si apoi sa apar la ea cu un buchet de flori , si sa ii zic ceva romantic ??? ( suna cam aiurea - prea in povesti )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

incearca sa mai purtati o discutie...dar serioasa......sa'ti spuna sincer ce simte pt tine.......si daca te iubeste de ce nu te mai vrea.....asa veti gasi o solutie.......daca zice nu....las'o.......o sa'ti fie greu,dra treci peste....nu e singura femeie din lume...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Incerc sa te inteleg si nu reusesc.

De ce o fi atat de complicata viata? Oare pentru toata lumea ?

Cand credeam ca stim totul despre cel de langa tine nu stim nimic .

Cea cu care ma plimbam , vorbeam , radeam , ne sarutam , ba chiar cu care am dormit.

Am crezut ca am gasit dragostea sursa inepuizabila de fericire , de afectiune si de tandrete.

Acolo unde dragostea lipseste domneste tristetea , dezolarea necazul , melancolia .

De multe ori stam unii langa altii si ne trezim la un moment dat ca cel din viata noastra e simpla poleiala nu suflet intreg.

Gandeste-te la mine ,ca la o stea desprinsa din tine si dusa in intunericul fara fund.

Gandeste cu capul , asculta-ti inima !

Gandeste-te bine ce vei face , cum va fi viitorul nostru , impreuna sper sa schimbam totul , doresc inca o sansa alaturi de tine , o incercare !

Cand te-ai gandit la tot , anunta-ma , ce vom face , nu incerca o pauza mare , eu sufar , nu pot sa uit clipele frumoase petrecute langa tine , pe zi ce trece te iubesc din ce in ce mai mult , sa nu crezi ca pauza ma va face sa uit totul , sa te uit , sa te scot din inima mea , nu pot !

Gandeste-te bine ce vei face , te astept sa vorbim fata in fata , si sa stabilim cum va fi si ce vom face !

Te iubesc si mereu te voi iubi !

 

 

Mesaj trimis ....

 

Mesaj primit ->

 

Renunta. :P Serios. Nu se mai merita. Nu mai simt nimic pentru tine. Viata merge mai departe. Te vei obijnui fara mine. Te rog sa nu ma mai cauti. Renunta la ideea asta stupida, cum ca nu poti trai fara mine. Va aparea alta...si ii vei putea spune la fel. E cel mai bine pentru amandoi. Nu mai insista te rog. Daca ma iubesti, uita-ma!

 

 

clar scurt si la obiect

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ma deranjeaza o chestie ... 2 ani ne-am iubit extrem de mult ... iar din senin ... asta .

 

Interesant si inexplicabil !

 

Oricum ... de cat in pauza sa sufar .... parca imi e mai bine dupa acel mail ... oricum stau cu speranta ca se va intoarce !

 

Va multumesc frumos !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu mai sta cu nici o speranta.....ca daca tot speri ca se va intoarce candva iti faci mai mult rau.......a fost....ai iubit'o,dar gata.......cum spune si ea....daca o iubeti, las'o in pace.....:P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ma intarit mesajul ei ... ma simt mai bine

 

sunt un tip iubaret asta e defectul meu , incapatanat si renunt greu !

 

Asta e ...

 

Sheet Happens !!!

 

Fete prin constanta pe aici ???

 

Joke

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×